Сергій Мізін: «Ми не для того так далеко в Кубку дійшли, щоб думати в матчі з «Динамо» лише про оборону»

Динамо Київ 30 Листопада, 09:59 640
Сергій Мізін: «Ми не для того так далеко в Кубку дійшли, щоб думати в матчі з «Динамо» лише про оборону»
Колишній півоборонець київського «Динамо і наставник «Нафтовика-Укрнафти», а нині заступник директора охтирського клубу Сергій Мізін – про сьогоднішній чвертьфінальний поєдинок двох рідних для себе команд.
»Вірю в те, що наші хлопці сьогодні зможуть дати бій чемпіонові, - каже пан Сергій UA-Футболу. – Ми розуміємо, що до нас приїжджає найскладніший з можливих суперників. І це добре, бо маємо змогу випробувати сили на тлі учасника Ліги чемпіонів. Для нас це буде серйозний іспит. Ажіотаж навколо зустрічі величезний, усі квитки давно продані. Певен, футболісти «Нафтовика» зроблять все можливе, щоб не засмутити публіку.

Звичайно, було б ліпше, якби погодні умови були трохи сприятливішими. Але суперники в рівних умовах. Вчора о п’ятій вечора в Охтирці пішов сніг. Непросто за таких обставин буде обом суперникам. Але не сказав би, що хтось матиме від цього перевагу. Ми не для того так далеко в Кубку дійшли, щоб думати в матчі з «Динамо» лише про оборону. Суперник сильний, але «Нафтовик» може створити йому проблеми. Сподіваюся, зможуть вийти на поле в сьогоднішній зустрічі ті кілька хлопців, які почувалися хворими станом на вечір за добу до гри.

Сергій Ребров обіцяв ротацію складу, але не впевнений, що для нас то краще, адже ті хлопці, які мають менше ігрової практики, будуть мотивованими і спробують використати надану тренером нагоду. В будь-якому разі, гравці «Нафтовика» розуміють, що вони мають шанс вписати свої імена в історію. До півфіналу Кубка наш клуб не доходив ще ніколи».