«Нафтовик-Укрнафта» - «Динамо»: подробиці скасування матчу

Динамо Київ 30 Листопада, 17:21 488
«Нафтовик-Укрнафта» - «Динамо»: подробиці скасування матчу
У середу, 30 листопада, «Динамо» мало провести матч 1/4 фіналу розіграшу Кубку України з представником Першої ліги – «Нафтовиком-Укрнафтою».

Але матч не відбувся через рішення суддівської бригади, яка не прийняла поле стадіону «Нафтовик». Про можливе скасування матчу було повідомлено ще на ранковій нараді, а трохи більше ніж за півтори години до запланованого початку матчу головний арбітр зустрічі Ярослав Козик у повному екіпіруванні вийшов на поле та перевірив на власні очі стан газону, після чого повернувся до роздягальні, аби разом із спостерігачем арбітражу Юрієм Мосейчуком прийняти остаточне рішення.

Слідом за ним на поле вийшли тренерський штаб та футболісти «Динамо», яких було помітно більше, ніж 18-ть, потрібних для заявки на матч. Динамівці ступали на газон із певними побоюваннями, аби не підсковзнутися, й провівши на відкритому повітрі хвилин п'ять, отримали команду повертатися до роздягальні, а звідти – до автобусу, який доставить їх до аеропорту Сум.

«Дуже правильне рішення, адже на такому полі легко можна отримати важку травму», – на ходу сказав старший лікар «Динамо» Леонід Миронов, який одним із перших серед динамівців «інспектував» поле.

Після так званої офіційної частини на головного тренера «Динамо» чекала приємна зустріч – біля клубного автобусу на нього чекали колишні відомі футболісти Андрій Полунін та Сергій Мізін, з якими та проти яких Сергій Ребров свого часу провів не один матч. Зараз вони займають керівні посади в клубі «Нафтовик-Укрнафта» й, напевно, були дуже засмучені через скасування матчу, але в дружній розмові місця для суму не було.

Тепер на них, скоріше за все, чекає ще одна зустріч – утім, остаточне рішення, переносити гру на весну або ж зараховувати команді-господарю технічну поразку, прийматиме Контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ, повідомляє офіційний сайт ФК «Динамо» Київ.