«Шахтар» не бачить вікна для перегравання матчу з «Полтавою»

Футбол України 30 Листопада, 18:28 758
«Шахтар» не бачить вікна для перегравання матчу з «Полтавою»
Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін прокоментував скасування матчу «Полтави» проти «гірників» в Кубку України.

- Перш за все, сумно, що матч не відбувся. Тому що наші хлопці вчора фактично півдня добиралися до Полтави. Вилетіли з Києва; аеропорт в Полтаві літаки не приймав, полетіли до Харкова, звідти їхали на автобусі... В результаті близько 10-ї години вечора вони дісталися.

Я розмовляв із головним тренером і хлопцями: вони приїхали, поцілували замерзле поле та поїхали назад, при тому, що добиралися більше половини дня. На жаль, клуб навіть не підготував поле до цього матчу. Якщо на стадіоні не було підігріву, якщо його служби дивилися прогноз погоди, розуміли, що шансів провести гру мало, треба було виходити на «Ворсклу» і домовлятися з ними і грати на цьому стадіоні.

- Ви приймете будь-яке рішення КДК ФФУ - в тому числі, перегравання?

- Ми приймемо будь-яке рішення, якщо КДК знайде вікно, щоб це перегравання відбулося. Я зараз цього вікна не бачу вже.

Проти «Полтави» - і закон. Адже, починаючи зі стадії 1/16 фіналу, в Кубку України вступає в силу регламент змагань Прем'єр-ліги. Він передбачає обов'язковий підігрів полів. Ситуація, яка склалася, не схожа на форс-мажор. Адже про погодні умови було відомо заздалегідь. Все це поки натякає на недбале ставлення футбольного клубу «Полтава» в питанні підготовки стадіону «Локомотив». Власне, остаточний вердикт прийме КДК ФФУ, куди вже сьогодні надійде рапорт арбітра Сергія Берізки.