Молоді динамівці - про фільм «Лобановський назавжди». Частина 1

Динамо Київ 30 Листопада, 20:17 868
Молоді динамівці - про фільм «Лобановський назавжди». Частина 1
Молоді гравці київського «Динамо» поділилися з 1927.kiev.ua враженнями від документального фільму про легендарного тренера київського «Динамо» Валерія Васильовича Лобановського.

Іван Калюжний, півзахисник «Динамо» Ю-19

«Після перегляду фільму залишилися дуже приємні і позитивні враження. Документальний фільм знятий про людину-легенду - Валерій Васильович Лобановський двічі обіграв «Барселону». Кінострічка обійшла у номінації фільм про «Барселону», це говорить про те, що, як у футболі, так і в житті, Лобановський - людина з великої літери».

Георгій Бущан, голкіпер «Динамо»

«Фільм супер, мене зворушив. Я вважаю, що кожен, хто дивився і слухав цей фільм, задумався про те, чи всі сили і дух віддає за емблему на серці. Дуже сподобався. Я б радив всім батькам, чиї діти серйозно займаються футболом, показувати цей фільм».

Владислав Кучерук, голкіпер «Динамо» Ю-19

«Фільм дуже сподобався. У ньому я побачив, як жив Валерій Васильович з самого початку його кар'єри футболіста і до кінця кар'єри тренера. Важливу роль в цьому фільмі зіграли ті футболісти, які були в його команді, і які розповіли про нього. Хочеться подякувати людям, які працювали над фільмом. Валерій Васильович жив, живе і буде жити в наших серцях».

Максим Куліш, півзахисник «Динамо» Ю-19

«Фільм дуже класний. Валерій Лобановський зіграв дуже велику роль для нашого клубу, він був найкращим тренером тих часів. Тоді «Динамо» (Київ) боялися і поважали всі великі клуби. Після перегляду фільму, можна сказати, що він дуже любив свою справу».

Володимир Маханьков, голкіпер «Динамо» Ю-21 (в ЮЛЧ виступає за Ю-19)

«На мене фільм справив величезне враження, дуже сподобався. Думаю, що кожному футболісту буде дуже корисно подивитися його, навіть просто людям, не пов'язаним зі спортом, адже Валерій Васильович був не просто видатним тренером, а й дуже хорошою людиною. Адже завдяки йому «Динамо» (Київ) стало топ-командоюв Європі. Історія його життя дуже цікава і стане прикладом для багатьох, я в цьому впевнений. І, звичайно ж, велике дякую творцям, які дуже здорово зуміли передати те, яким був Валерій Васильович Лобановський».

Владислав Наумець, півзахисник «Динамо» Ю-19

«Враження тільки позитивні, на той час «Динамо» було однією з найкращих команд в Європі, як в наш час «Реал» і «Барселона». Це все завдяки Лобановському, бо він створив команду такого рівня. Ще хотілося б зазначити, що в той час набагато більше глядачів, які підтримували «Динамо», приходили на футбол...»

Дмитро Мандриченко, захисник «Динамо» Ю-21

«Фільм дуже сподобався, враження позитивні. У ньому присутній патріотизм до своєї Батьківщини - це круто».

Микита Кравченко, півзахисник «Динамо» Ю-21

«Фільм мені сподобався. Приємно усвідомлювати, що у клубу «Динамо» (Київ) така багата історія. З цього фільму можна винести, що завжди треба залишатися людиною, не дивлячись на те, який ти класний спортсмен. Всім раджу його подивитися і отримати максимальну користь з цього фільму».


Розмовляла Дарина Маневич