Стало відомо, хто обікрав футболістів «Металіста»

Футбол України 30 Листопада, 20:18 626
Стало відомо, хто обікрав футболістів «Металіста»
​ Харківська прокуратура оголосила у розшук чотирьох генеральних директорів та віце-президентів «Металіста», які керували клубом у період президентства Курченка.

Мова йде про Волика, Нодченка, Згоника і Карпенка. Саме за час їхнього керування клуб не платив грошей футболістам, тренерам та обслуговуючому персоналу. А тепер стало зрозуміло чому не платив.

«Виявляється, Курченко гроші з Москви передавав валізами, але вони до команди чомусь не доходили, або доходили у неповному обсязі. Зате ці четверо, у цей період різко покращили свій побут. У кожного з них з«явилась нерухомість - квартири і будинки в Україні, будинки в Іспанії. Крім того дорогі машини. От прокуратура і зацікавилась звідки у них це все майно, якщо вони працювали у, як повідомляли, клубі-банкруті?

Цікаво, що на сьогодні не всі вони перебувають в Україні, дехто переховується за кордоном. Будемо вірити, що поліції і прокуратурі вистарчить професіоналізму довести цю справу до кінця. Принаймі всі передумови для цього є», - сказав »Плюс Спорту» голова фонду соціального захисту футболістів та тренерів Олег Печорний.