350 дітей могли стати жертвами педофілів у клубах Великобританії – підозрюють тренерів «Ман Сіті» та «Сток Сіті»

Світовий футбол 1 Грудня, 20:21 385
350 дітей могли стати жертвами педофілів у клубах Великобританії – підозрюють тренерів «Ман Сіті» та «Сток Сіті» | 19-27
350 підлітків могли стати жертвами сексуального насильства в академіях футбольних клубів Великобританії. Минулого тижня Футбольна асоціація Англії почала розслідування у зв'язку з повідомленнями про домаганнях до юнаків з боку тренерів.

Саймон Бейлі, куратор з питань захисту дітей в Національній раді поліції Великобританії, повідомив, що близько 350 підлітків могли стати жертвами сексуального насильства в академіях футбольних клубів. Минулого тижня Футбольна асоціація Англії почала розслідування у зв'язку з повідомленнями про домаганнях до юнаків з боку тренерів.

Раніше 20 постраждалих звернулися в Професійну футбольну асоціацію з такою інформацією. Деякі з них розкрили свою анонімність. Зокрема, екс-футболіст Енді Вудвордс заявив, що піддавався домаганням з боку тренера «Крю» Баррі Беннела. Також від його дій постраждали Кріс Ансуорт, Джейсон Данфорд, Стів Уолтерс і Девід Уайт. У домаганнях підозрюють тренерів «Блекпула», «Манчестер Сіті», «Сток Сіті», «Лідса і «Ньюкасл Юнайтед».