Книш: «Ситуація зі скасуванням матчу з «Динамо» була форс-мажором»

Динамо Київ 1 Грудня, 23:20 315
Книш: «Ситуація зі скасуванням матчу з «Динамо» була форс-мажором»
Головний тренер «Нафтовика-Укрнафти» вважає ситуацію зі скасуванням матчу Кубка України з «Динамо» форс-мажорною, оскільки іншого розвитку подій при усталених погодних умовах бути не могло.

Наставник команди з Охтирки вважає, що обставини, що призвели до скасування матчу з «Динамо», були форс-мажорними, оскільки іншого розвитку подій при даній погоді бути просто не могло.

«По-перше я вважаю, що це однозначно форс-мажор. Нехай хто б і що там не говорив, але при мінус 13 ніяка плівка поле не врятує. Тому поле і було жорстким. Враховуючи, що з цих обставин футболіст міг отримати травму, то головний арбітр матчу був правий. Але хочу сказати, що з нашої сторони робилось усе можливе для проведення матчу, тільки мінус тринадцять без підігріву поля переграти неможливо. Ще хочу додати, що у свій час коли я був гравцем, коли наше керівництво, Андрій Полунін та Сергій Мізін, тобто наше покоління, в таку погоду грали в футбол, то ми вдягали спеціальне взуття, так звані «сороконіжки» і доволі непогано проводили ігри», - цитує Книша офіційний сайт Нафтовика-Укрнафти.