УЄФА дозволив проведення міжнародних матчів у Харкові

Футбол України 2 Грудня, 18:19 616
УЄФА дозволив проведення міжнародних матчів у Харкові
Президент ФФУ розповів, що УЄФА рекомендував дозволити проведення офіційних міжнародних матчів на стадіоні «Металіст» у Харкові.
«Сьогодні комітет УЄФА з питань стадіонів та безпеки рекомендував виконкому організації дозволити проведення офіційних міжнародних матчів на стадіоні «Металіст» у Харкові. Це ще одна наша спільна перемога.

Вітаю голови Харківської ОДА Юлію Світличну та її команду, які доклали чимало зусиль для досягнення такого результату, з блискуче виконаною роботою.

Нагадаю, що Харків - вже друге місто, куди після тривалої перерви, викликаної війною на Донбасі, ФФУ вдалося повернути міжнародний футбол.

Спочатку, після успішного діалогу з УЄФА і відмінно проведеного в березні товариського матчу Україна - Кіпр, офіційно приймати іноземних гостей знову дозволили Одесі. І 8 грудня тут буде грати в рамках Ліги Європи з нашої «Зорею» сам «Манчестер Юнайтед».

Можливість бачити кращі європейські команди на рідному стадіоні заслужили і харківські вболівальники. Проведена в листопаді товариська гра Україна - Сербія лише підтвердила той факт, що Харків давно готовий до футбольних заходів найвищого рівня. І в першу чергу це заслуга українських уболівальників », - написав Павелко у Facebook.