Підсумки 17-го туру ЛМП для орендованих динамівців

Динамо Київ 4 Грудня, 22:29 843
Підсумки 17-го туру ЛМП для орендованих динамівців | 19-27
Як провели передостанній перед зимовою перервою тур гравці «Динамо», орендовані іншими українськими клубами?

Цими вихідними всі команди, у складі яких виступають орендовані динамівці, звели свої матчі до нічийного результату. Щоправда, не всі динамівці у цих зустрічах взяли участь.

Дмитро Хльобас очікувано не зміг вийти на поєдинок із київським клубом через умови орендного контракту, але й без його допомоги «Ворскла» зуміла вибороти вдома нічию – 2:2.

У зустрічі «Чорноморця» та «Волині» зі стартових хвилин вийшли Владислав Калітвінцев (на фото) та Олександр Андрієвський. Влад провів на полі 76 хвилин, після чого поступився місцем своєму тезці Кабаєву, і за цей час встиг заробити попередження на 33-й хвилині за грубий підкат, а також створити кілька гострих моментів біля воріт гостей у другому таймі. Увесь матч відіграв Андрієвський, кілька разів загостривши гру ударами по воротах. Проте голів в Одесі так і не побачили – 0:0.

У кропивницькому дербі зіграв лише Роман Яремчук, тоді як Андрія Цурікова у заявці «Олександрії» не виявилося. Після фолів на Яремчукові гравці «Зірки» двічі заробляли «гірчичники», а відіграв нападник 79 хвилин, після чого був замінений на Куліша. «Городяни» на той момент мінімально вели в рахунку, проте пропустили гол від «Зірки» у компенсований час – 1:1.