Юрій Мороз: «Наш гравець з певними вимогами, довірою і з вірою у нього може творити дива»

Динамо Київ 4 Грудня, 22:49 523
Юрій Мороз: «Наш гравець з певними вимогами, довірою і з вірою у нього може творити дива»
Наставник «Динамо» U-19 в інтерв'ю «Профутболу» розповів про мотивацію молодих гравців, дебют Тимчика та філософію гри.

Про мотивацію молодих виконавців:

«На мою думку, мотивація не повинна бути фінансовою. Сьогодні їхньою мотивацією повинне бути потрапляння до складу U-21. Мотивація створювати конкуренцію, мрія грати за першу команду - теж мотивація, аби у ній. Футболісти з U-19 відчувають пильну увагу з боку тренера головної команди, вони є небайдужими для нього».

Про дебют Тимчика:

«Його природні фізичні дані - ідеальні для сучасного футболу. Велика працездатність, висока швидкість. Як для крайнього захисника - це ідеальний гравець в країні».

Філософія гри:

«Наш гравець з певними вимогами, довірою і з вірою у нього може творити дива».

Про різні «аванси» з боку ЗМІ:

«Сьогодні преса може багато говорити, ЗМІ є відкритими. В Інтернеті пишуть, говрять: «Молодці, гарно бігаєте, влучно б'єте по воротах». Як сьогодні цьому гравцю довести, що він ще не зробив кроку в футболі? Він зробив лише маленький крок, а вершиною Евересту для нього є перша команда, де він повинен бути готовим до всього і вигравати трофеї».

Щодо татуювань багатьох гравців:

«Постійно травимо гравців, запитуємо: «А де ж татуювання у легенди київського «Динамо» Максима Шацьких?» Все ж було непогано і без тату. Все це жарти, я вважаю, що це лише гонитва за модою. Не думаю, що тату повпливає на чиєсь бажання грати у футбол».