УПЛ не передбачила вільних дат для проведення перенесених ігор

Динамо Київ 5 Грудня, 10:44 448
УПЛ не передбачила вільних дат для проведення перенесених ігор
Президент УПЛ Володимир Генінсон в ефірі програми «Великий футбол» розповів про свою думку щодо скасованих матчів Кубка та чемпіонату України.
»Приймати рішення буде КДК. Якщо говорити про мою особисту думку, ми дійсно протягом 10-ти днів спільно з адміністрацією «Олімпіка» займалися пошуком стадіону. На «Арені Львів» не можна було зіграти два матчі в один день («Шахтар» в неділю приймав «Сталь»), а стадіон «Україна» вже законсервували до весни.

Ми пропонували командам в Кубку, які не могли прийняти матч, перенести гру на інші стадіони - вони відмовилися, обидва клуби, і «Нафтовик» і «Полтава». Відносно «Олімпіка», то не знайшли куди перенести і прийняли рішення провести матч в Сумах. Чому в Сумах не включили підігрів поля? Питання скоріше до господаря стадіону, або до того, хто займається підготовкою до матчу.

Після закінчення цього року, ми вже впишемо в новий регламент поправки, щоб у майбутньому уникнути подібних ситуацій. Але дійсно, вільних дат для проведення ігор немає», - наводить слова Генінсона footballua.tv.