Сусідський досвід як орієнтир

Футбол України 5 Грудня, 23:02 509
Сусідський досвід як орієнтир
Президент і віце-президент польської Екстракласи відвідали Київ.

Сьогодні у Президентській ложі НСК «Олімпійський» відбувся семінар за участі Президента Української Прем’єр-Ліги Володимира Генінсона, керівництва УПЛ, представників ФФУ, керівництва клубів-членів, бродкастерів, медіа та гостей із Польщі — Президента Екстракласи Даріуша Марцека та віце-президента Марцина Анімуцкі.

Метою семінару був обмін досвідом між двома організаціями, спрямований насамперед на те, щоби наші польські друзі розповіли, як Екстракласа порівняно за стислий термін стала фінансово успішною організацією. Досвід Польщі тим для нас цінний, що сусіди розвивались у приблизно таких умовах, що й ми, стикаючись зі схожими труднощами.

Гості проявили направду ґрунтовний підхід до справи, розповівши про ситуацію у своєму професійному футболі як через історичну призму, так і через аналіз актуального стану справ. Присутні у Президентській ложі НСК представники керівництва УПЛ, журналісти та гості заходу дізналися, що Екстракласа на якомусь етапі існування пройшла випробування, дуже схожі до тих, які переживає сьогодні Української Прем’єр-Ліги.