Чому в Кононова нічого б не вийшло в «Динамо»

Динамо Київ 6 Грудня, 12:57 853
Чому в Кононова нічого б не вийшло в «Динамо»
Напередодні російські ЗМІ оприлюднили інформацію, що екс-наставник «Краснодара» та «Карпат» взимку очолить київський клуб.

Олег Кононов згодом спростував інформацію. Щоправда, в Росії журналісти продовжили тиражувати цю новину.

Depo.Сектор назве причини, чому в Олега Кононова нічого б не вийшло в «Динамо». І не проблема тут в кваліфікації тренера.

Причина перша: Олег Кононов потребує повний карт-бланш в клубі. Він є своєрідним менеджером, а не звичайним класичним тренером. Він вибудовує вертикаль в клубі, де кожен займається своєю справою. Так було в «Краснодарі» і «Карпатах». Поки у Львові власнику Петру Димінському було не до футболу – команда стабільно грала в єврокубках. Коли ж наставнику почали нав’язувати легіонерів іспанців, а також вказувати кого ставити на матч – одразу результати пішли на спад. Кононов «поплив», спершу пожертував помічниками, а згодом і сам пішов з клубу. У «Динамо» управлінська вертикаль вибудувана з ветеранів, від яких користь клубу сумнівна, але Кононову їх усунути практично неможливо було б. А в таких умовах працювати він не вміє.

Чому в Кононова нічого б не вийшло в «Динамо» - фото 1

Причина друга: Навряд чи Олег Кононов може бути авторитетом для зіркових динамівців. Як футболіст, наставник не досягав особливих успіхів, та й як тренер, йому ще чимало треба доводити. З досягнень можна відзначити хіба бронзу чемпіонату Росії. Неоднозначно б і сприйнялось фанатами призначення фахівця з російським корінням і громадянством, яке він отримав у 2013 році. Київські ультрас серед яких багато захисників України, можуть вимагати чіткої позиції Кононова щодо українсько-російської війни. А відповідь «надтолерантного» тренера навряд чи будуть здатні сприйняти. Під таким тиском, тренеру, вочевидь, непросто було б працювати.

Чому в Кононова нічого б не вийшло в «Динамо» - фото 2