Артем Мілевський: «В «Динамо» мене всі люблять, і я всіх люблю»

Динамо Київ 6 Грудня, 13:58 511
Артем Мілевський: «В «Динамо» мене всі люблять, і я всіх люблю»
Екс-нападник київського «Динамо» заявив, що завжди переживає за свій колишній клуб і слідкує за його результатами.

- «Динамо» для мене - рідна сім'я. Вболіваю за цей клуб і завжди буду переживати за нього. Мене там всі знають і люблять: наприклад, кухарі, охоронці й адміністратори на клубній базі. І я їх всіх люблю. Мене знають як порядну і добру людину. Я переживаю за результати «Динамо», по можливості дивлюся кожен матч у Лізі чемпіонів.

- Коли відчули, що ставлення в клубі до вас змінюється?

- Коли мене не взяли на збори і відправили в дубль за Олега Блохіна. Шкодую, що все так вийшло. Ніхто не вплинув на те, щоб я залишився - це для мене було здивуванням.

- Суркіс і Блохін відзначали, що багато разів намагалися з вами розмовляти.

- Ніхто зі мною не розмовляв. Якби до мене підійшли, ми б поговорили і зрозуміли б один одного.

- «Київське «Динамо» має взяти на себе відсоток провини за те, що ми втратили Мілевського і Алієва» - колишній тренер збірної України Леонід Буряк сказав. Чи згодні?

- Тут ніхто не винен. Я буду говорити тільки за себе, за Сашу не стану. Може бути, я був не правий в якихось випадках, але душею і тілом завжди віддавався на полі. Завжди переживав, переживаю і буду переживати за свій клуб. Просто комусь пробачили, а комусь - ні. Прикладів багато було, не хочу вдаватися в подробиці. Вийшло, що пішов я.

- І ви, і ваш агент Олександр Панков говорили про мету - повернутися в київське «Динамо».

- Знову-таки вважаю, що це малоймовірно. Зараз говорити про це, мені здається, недоречно, - цитує Мілевського «Советский Спорт».