Андрій Ярмоленко: «Було головне - перемогти і показати, що «Динамо» - це команда рівня Ліги чемпіонів»

Динамо Київ 7 Грудня, 09:29 544
Андрій Ярмоленко: «Було головне - перемогти і показати, що «Динамо» - це команда рівня Ліги чемпіонів»
Капітан «Динамо» після матчу з «Бешикташем» відповів на запитання журналістів.

- Було завдання перемогти. Самі знаєте, як ми виступили в цій Лізі чемпіонів, тому завдання було тільки перемогти. Хочеться подякувати тим справжнім уболівальникам, які прийшли на стадіон, ось вони ті справжні уболівальники про яких пишуть і говорять, ось сьогодні ми грали саме для них.

- Чи немає осаду, що з такою грою, як сьогодні, «Динамо» заслуговувало, як мінімум, потрапляння до Ліги Європи?

- Звичайно, хотілося б виступити набагато краще, але вийшло як вийшло. На жаль, ми залишаємо єврокубки. Але потрібно рухатися далі і на такому ж рівні провести ще гру з «Шахтарем», щоб піти у відпустку, а потім знову працювати, щоб досягати максимуму.

- Були заворушення на трибунах, по-хамськи себе вели турецькі вболівальники на трибунах. Вам передалася ця атмосфера на поле, з'явилася якась спортивна злість, щоб покарати суперника?

- Звичайно, хотілося їх покарати за таку поведінку. Добре, що своєю грою ми покарали і їх вболівальників, і «Бешикташ».

- У турецьких гравців також здавали нерви?

- Ні, вони себе вели досить коректно. На футбольному полі ніяких заворушень не було.

- Що скажете з приводу першої червоної картки у «Бешикташа» і пенальті?

- Мені важко судити, оскільки я не бачив повтору моменту. По гарячих слідах важко щось говорити. Моя думка така, що якщо вже призначили пенальті, то навіщо давати червону картку в такому спірному моменті?

- По комбінаційним діям і грі в атаці це була найкраща гра «Динамо»?

- Напевно, так, раз ми перемогли 6:0. Добре зіграли сьогодні. Вважаю, що всі хлопці і тренерський штаб заслуговують на похвалу за сьогоднішню гру.

- Для «Динамо» це історична перемога з великим рахунком, чи знаєте про це?

- Так, я стежу за статистикою, тому, звісно, це знаю. Але сьогодні статистика була не важлива, головне - було перемогти і показати, що «Динамо» - це команда рівня Ліги чемпіонів.

- Коли грали в більшості, не було бажання зупинятися, пожаліти суперника, у якого вже не було шансів?

- Вважаю, ми і так дуже шанобливо поставилися до суперника. Коли все виходить, в складі на дві особи більше, можна грати п'ятами, балуватися. Але, думаю, всі наші хлопці показали, що таке respect, проявили справжню повагу до суперника. Розуміли, що ми вже виграли, але, незважаючи на це, ніхто не балувався. Ми просто грали в футбол, коли були моменти - намагалися забити, не було - діяли по ситуації. Оскільки у нас в складі було на дві людини більше, потрібно було просто контролювати м'яч, тим більше, що рахунок вже був тоді 3:0 чи 4:0.

- Чи можна сказати, що сьогодні особисто ви показали свою найкращу гру в Лізі чемпіонів?

- Я не звик оцінювати свою гру. Найголовніше - щоб перемагала команда. Мою гру нехай оцінюють журналісти.

- Чи можна сподіватися, що в наступному матчі з «Шахтарем» «Динамо» покаже таку ж гру?

- Звичайно, на такий великий результат, навряд чи, варто розраховувати. Але це дербі. Вже всі хлопці готуються і розуміють, що неважливо наскільки ми очок відстаємо від суперника, важливо для себе, вболівальників вийти і показати хорошу гру, також бажано здобути позитивний результат.