Артем Франков: «Ми помстились турецьким вболівальникам на полі»

Динамо Київ 7 Грудня, 18:55 493
Артем Франков: «Ми помстились турецьким вболівальникам на полі»
Головний редактор журналу «Футбол» прокоментував гру «Динамо» проти «Бешикташу», а також поділився враженнями від хуліганських витівок турецьких вболівальників.
«Ні, делегат все бачив і, зрозуміло, заніс в рапорт - в першу чергу, петарди, які прилетіли з другого турецького ярусу вниз і несли безпосередню загрозу здоров'ю уболівальників. Так що вина «Бешикташа», який не працював зі своїми вболівальниками (а як вони взагалі зайняли мало не п'ять секторів? Цікаво...), досить очевидна, причому тут наші.

«Динамо» отримає за урочисто спалену на фан-секторі символіку, за забіги 21-го або який там сектор за банерами - як мінімум. Поведінка турків в Києві як виправдання не котить, вважаю.

Але таких численних і в той же час страшних гостей у нас, по-моєму, не було ніколи, так що службі безпеки не позаздриш. Дуже важка ситуація, дуже дякую, що ППЗН вчасно і чітко запобіг забігання турків назустріч нашим...

Поставлю на своєму: найкраща помста - на поле. Розумію, що ультрас такі речі часто пофіг (класичний приклад - як фанати «Вест Хема» захопили центр міста Манчестер, а потім їх команда отримала від «МЮ» 1:7), їм за спалений прапор важливо набити морду кому попало і що попало спалити - але я залишаюся при переконанні, що мстити на поле крутіше і правильніше», - написав Франков в своїй конференції на MatchDay.