Ветерани зіграють у пам'ять про Андрія Гусіна

Динамо Київ 8 Грудня, 14:43 557
Ветерани зіграють у пам'ять про Андрія Гусіна
13 грудня відбудеться турнір присвячений пам'яті легендарного футболіста київського «Динамо».

1 грудня знаменитому футболісту київського «Динамо» та збірної України, а пізніше перспективному тренеру Андрію Гусіну, виповнилося би 44 роки.

Його життя трагічно обірвалося майже два з половиною роки тому - 17 вересня 2014 року на автодромі «Чайка».

Незабаром після дня народження Андрія Леонідовича, 13 грудня, у вівторок, у манежі клубної бази «Динамо» в Кончі-Заспі відбудеться турнір, присвячений його пам'яті. У ньому візьмуть участь чотири колективи: команда ветеранів київського «Динамо», ветерани львівських «Карпат», ветерани збірної України та збірна команда вболівальників та журналістів. Збір призначено на 11.00, а після того, як будуть завершені останні приготування, пройдуть два півфінальні поєдинки та фінал. Матчі триватимуть два тайми по 25 чи 30 хвилин.

Відзначимо, що цей турнір - один із заходів, присвячених пам'яті Андрія Гусіна, які проводилися цього року. У вересні в манежі клубної бази відбувся матч пам’яті, у якому взяли участь команда друзів Андрія Гусіна та команда фан-клубу «Динамо». У жовтні у Львові пройшов другий міжнародний дитячий турнір, у якому було представлене й київське «Динамо» групою хлопців 2004 року народження (тренери Павло Нєвєров та Юрій Ястребинський). А також 3-й Меморіал пам'яті Андрія Гусіна відбувся в невеликому селищі Путила Чернівецької області, звідки родом його мати Валентина Василівна.

Вхід на матчі турніру 13 грудня вільний. Запрошуємо всіх бажаючих відвідати ігри та вшанувати пам'ять Андрія Гусіна.