«Динамо» Київ та «lifecell» підписали меморандум про співпрацю

Динамо Київ 8 Грудня, 18:43 1396
«Динамо» Київ та «lifecell» підписали меморандум про співпрацю
​У конференц-залі стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського в урочистій атмосфері був підписаний меморандум про довгострокову співпрацю між найтитулованішим футбольним клубом України «Динамо» (Київ) та провідним українським оператором мобільного зв'язку, компанією «lifecell».

Підписи під угодою, яка передбачає найрізноманітніші напрями співпраці, поставили перший віце-президент ФК «Динамо» (Київ) Віталій Сівков та генеральний директор «lifecell» Бурак Ерсой.

Також у заході взяли участь головний тренер ФК «Динамо» (Київ) Сергій Ребров, комерційний директор з корпоративного бізнесу «lifecell» Сергій Гуляєв, віце-президент ФК «Динамо» (Київ) Олексій Семененко, воротар команди Максим Коваль.

Метою меморандуму є популяризація та розвиток футболу в Україні, спрямування спільних зусиль на висвітлення футбольних подій, — інформує офіційний сайт київського «Динамо».


Віталій Сівков, перший віце-президент ФК «Динамо» (Київ):

- Сьогодні ми вперше представляємо оператора мобільного зв’язку в якості нашого партнера, й так само вперше наш партнер з іноземним капіталом. Перемовини з «lifecell» були дуже довгими, але не через складнощі, що виникали в процесі, а через те, що з обох сторін виступали справжні професіонали.Сергій Ребров, головний тренер «Динамо»:


- «Динамо» завжди був і залишається брендом українського футболу. І я дуже радий, що такі відомі бренди, як «lifecell», є зараз нашими партнерами. Успіхів нашій спільній співпраці.Бурак Ерсой, генеральний директор lifecell:

- Мені дуже приємно, що ми є першою іноземною компанією, що стала спонсором такого великого клубу, як «Динамо» (Київ). Оскільки я є фанатом «Бешикташа», то з одного боку позавчора мені було радісно, що команда, спонсором якої ми виступаємо, здобула таку переконливу перемогу в Лізі чемпіонів, а з іншого – трохи боляче за свій улюблений клуб.


Сергій Гуляєв, комерційний директор із корпоративних зв’язків lifecell:


- Для нас велика честь підписати угоду про співпрацю з ФК «Динамо» (Київ). Футбол – це командна гра, й лише завдяки злагодженим командним діям досягаються перемоги. У бізнесі діє той же самий принцип. Наша співпраця триває вже чотири роки, і я вірю, що вона тепер буде розвиватися, а партнерство розширюватися.