Іван Петряк: «У цьому році у нас такі суперники випали, що ворогу не побажаєш»

Світовий футбол 8 Грудня, 23:48 534
Іван Петряк: «У цьому році у нас такі суперники випали, що ворогу не побажаєш»
Півзахисник луганської «Зорі» поділився емоціями після матчу проти «МЮ».
«Звичайно, ми засмутилися, тому що перший тайм ми добре відіграли. Не дали нічого створити МЮ, хоча і грали від оборони, але по-іншому ніяк. Ми б могли побігти, але знаємо, хто там грає в атаці і вони б тоді нас би ще в першому таймі розірвали.
У другому таймі швидкий гол, звичайно, трошки вплинув. Ми засмутилися, але розуміємо, що противник дуже сильний фізично і технічно оснащений. Дуже складно конкурувати, чесно.
Звичайно, десь досвіду нам не вистачило, адже тільки в перший раз граємо на цій стадії. І МЮ дуже сильний фізично. Кожен другий під два метри зросту, по сто кілограм. Дуже складно з ними боротися. Напевно, не вистачило сил і тому морально впали після пропущеного м'яча. Коли пропускаєш, то розумієш, що потрібно бігти і відіграватися, але в той же час боїшся отримати ще більше.
У нашої команди зараз спад. Це бачать усі. Але ми намагаємося з хлопцями і тренерським штабом знайти вихід із ситуації. І в чемпіонаті зараз спад, і з Кубка вилетіли. Ми намагаємося розібратися, але поки самі не можемо знайти вихід з цієї ситуації. Команда працює і не опускає руки. Але чомусь не виходить.
Звичайно ж, є величезне бажання в наступному сезоні також грати в Лізі Європи. В принципі, у нас все є, щоб бути в трійці в чемпіонаті і знову потрапити в групу. У цьому році у нас такі суперники випали, що ворогу не побажаєш», - сказав Петряк в ефірі телеканалу «Футбол 1».