Офіційно: УЄФА дозволив Харкову приймати матчі Ліги чемпіонів та Ліги Європи

Футбол України 9 Грудня, 19:41 666
Офіційно: УЄФА дозволив Харкову приймати матчі Ліги чемпіонів та Ліги Європи
​Виконавчий комітет Європейського футбольного союзу на своєму засіданні, яке відбулося 9 грудня у Ньйоні, остаточно затвердив Харків у списку українських міст, які можуть приймати офіційні міжнародні матчі в Україні.

Про це повідомив президент ФФУ Андрій Павелко.

«Виконавчий комітет УЄФА підтримав рекомендації своїх колег з Комітету з питань стадіонів та безпеки і дозволив нашому Харкову проводити матчі найвищого міжнародного рівня», - відзначив очільник ФФУ. За словами Андрія Павелка, всі рекомендації Комітету у справах стадіонів та безпеки та аргументи Федерації футболу України були враховані виконкомом УЄФА.

«Значну роль у вирішенні цього питання зіграли і зусилля місцевої влади, зокрема керівництва Харківської обласної державної адміністрації. Радий, що футбольна спільнота України і місцеві еліти зуміли об’єднатися і досягнули позитивного результату», - цитує президента ФФУ ffu.org.ua.

Відзначимо, що Харків – уже друге місто, до якого після тривалої перерви, викликаною подіями на Сході, ФФУ змогла повернути міжнародний футбол. Раніше, нагадаємо, Федерації футболу України після успішного діалогу з УЄФА вдалося «розблокувати» Одесу, де в 2016-му році два поєдинки – товариський проти Кіпру та офіційній з командою Фінляндії – провела національна збірна України, а луганська «Зоря» відіграла у Південній Пальмірі всі домашні поєдинки групового раунду Ліги Європи.