Віталій Кварцяний: «Нас ніхто не «відвозив» так, щоб ми не мали будь-яких шансів»

Футбол України 10 Грудня, 18:58 669
Віталій Кварцяний: «Нас ніхто не «відвозив» так, щоб ми не мали будь-яких шансів»
​Після матчу Волинь - Ворскла (0:1) головний тренер «хрестоносців» Віталій Кварцяний прокоментував поєдинок та першу частину сезону:
- Багато завдань, які ми ставили на гру, не спрацювало. Сира, мокра погода понизила бійцівські якості наших молодих футболістів. Хороший футболіст вміє грати на снігу, льоді і в болоті, у дощ чи спека, на хороших чи поганих газонах. М’яч слизький і з шести прийомів м’яча було п’ять втрат.

На молодь зараз впала відповідальність чимала і багато хто вважав, що вже все вміє. А тут тест на кваліфіковану гру в таких умовах…
Ми губили м’яча в простих ситуаціях. Не заслужили на поразку, хоч Полтава й робила дуже серйозні чоловічі атаки.

Коли вводив м’яча Непогодов, неправильно в першому таймі розташовувалися Мелінишин з Логіновим. Вони нечасто грають в нас разом. В Одесі ми чекали на атаки одеситів, а сьогодні слід було грати конструктивно, щось організовувати через півзахист. Мелінишин провалився, ніби його не було на полі. Випав Дудік. Без характеру зіграв. Жодного штрафного не заробив. І не лізе туди, боїться, подряпину отримати. Так само Петров…

В позитив сьогодні можу занести, хоч і при помилках, гру Романюка. По-чоловічому проводив матч, сміливо йшов обігрувати. Десь губив, паса останнього ще не має, але претензій не можу поставити йому.

Було завдання Дудіку наситити передачами двох нападників високих – Діденка та Петрова. Дві передачі було за увесь матч. У кожного було завдання по п’ять зробити, тобі б була ефективність.

Мемешев у першому таймі мав два моменти. Підніми м’яча, не бий в лежачого захисника! Бігав Редван багато, але ще й інтелект потрібен.

Ворскла була трохи зліша й результат закономірний. Я не чекав такої гри від своїх.

Наші стушувалися. Ми мали три-чотири моменти. Але ще й фарт треба мати. Ворскла влучила у стійку і від неї добили, в нас Діденко влучив, але ми не забили.

Сімдесят відсотків гравців нашої команди ще повинні грати за дубль. Вони й так на рівні провели сезон. Нас ніхто не «відвозив» так, щоб ми не мали будь-яких шансів. Я бачу в декількох гравців дуже хороший потенціал. Немає середньої лінії, бо Герасимюку самому там важко.

Чекати серйозної гри від хлопців, які нестійкі психологічно, ще рано. Чепелюк непогано зіграв в Одесі, але захворів перед матчем. В Шабанова вчора на тренуванні схопила спина, в Міхи – коліно. Никитюк захворів. Заледве набираємо на кожний матч одинадцять…
В Полтави також були кадрові проблеми, але ще не відомо, як би травмовані зіграли, бо молодь Ворскла дуже мотивованою була.

У підсумку в нас зараз дві перемоги і чотири нічиї. Хоча у нас 11 місце, але я більше дивлюся на гру, а не на очки і місця. Я б більше дав позитиву команді. Розумні люди зрозуміють це. Я знаю, як ми працювали, як ми тренувалися. За великим рахунком плюсів більше. Особливо враховуючи ситуацію, в якій ми нині опинилися. Це позитив. Ми так вже три роки живемо, в очікуванні того, що з нас знову знімуть очки. Це б’є по всіх ,впливає на роботу… Наразі результату немає, але наші гравці заграють більш сильніше, я в цьому не сумніваюся, — цитує Кварцяного fcvolyn.net.