Гравець «Шапекоенсе» вийшов зі штучної коми

Світовий футбол 11 Грудня, 13:48 505
Гравець «Шапекоенсе» вийшов зі штучної коми
Прийшовши до тями, захисник «Шапекоенсе» Нето нічого не пам'ятає про авіакатастрофу, в якій загинули його партнери по команді.

Протягом деякого часу стан 31-річного Нето залишався важким, але через 9 днів після авіакатастрофи футболіст був відключений від апарату штучної вентиляції легенів і дихає самостійно.

Як повідомляють бразильські ЗМІ, Нето може розмовляти, але нічого не пам'ятає про падіння літака. Захисник у першу чергу поцікавився, як зіграв «Шапекоенсе» у фінальному матчі Копа Судамерікана з «Атлетіко Насьональ», на який летіла команда. Нето вважає, що він отримав травму під час поєдинку. Про авіакатастрофу гравцеві поки не розповідають.

Нагадаємо, що практично вся команда «Шапекоенсе» загинула внаслідок падіння літака в Колумбії у ніч на 29 листопада. Стан трьох інших чоловіків, які вижили, поки стабільний. Захисник Алан Рушел вже самостійно пересувається й їсть, голкіпер Жаксон Фоллманн уникнув розширення ампутації правої ноги, а журналіст Рафаел Ензел був виписаний з відділення інтенсивної терапії.