Лук'янчук і Солдатенко можуть покинути «Динамо»

Динамо Київ 20 Грудня, 10:31 672
Лук'янчук і Солдатенко можуть покинути «Динамо»
Одразу два футболіста молодіжного складу киян можуть змінити клубну прописку.

Захисник молодіжної команди «Динамо» Павло Лук'янчук може змінити клуб цієї зими, щоб отримати необхідну ігрову практику на більш високому рівні, а після повернутися до Києва. Про це в ексклюзивному коментарі «Динамоманії» повідомив футбольний менеджер Андрій Михайлов.

«У Паші довгостроковий контракт з «Динамо». Ми розглядаємо варіанти з орендою і не тільки, займаємося пошуками варіантів для його працевлаштування, щоб він мав повноцінну ігрову практику. Він вже переріс рівень дублюючого складу киян і готовий спробувати себе на більш високому рівні. Варіанти розглядаються як в Україні, так і за кордоном. У цій ситуації головне - прийняти правильне рішення. Знайти той варіант, який буде підходити всім сторонам, і Лук'янчуку для його подальшого розвитку», - сказав Михайлов.

Також футбольний менеджер Андрій Михайлов повідомив, що голкіпер «Динамо» Вадим Солдатенко може покинути клуб.

«Я зараз займаюся пошуками нового клубу для нього. Чи буде це клуб з України або з-за кордону? Ми розглядаємо різні варіанти, на даний момент я не можу говорити зі 100% упевненістю. Не будемо бігти попереду потяга. Надійдуть конкретні пропозиції - тоді і можна буде говорити», - сказав Михайлов.