Тренер «Кайрата»: «У Тимощука є задатки і тренера, і менеджера»
Футбол України 526 22 Грудня, 20:08

Наставник казахстанського «Кайрата» Кахабер Цхададзе розповів про професіоналізм Анатолія Тимощука та його майбутнє у футболі.

«Я вже не молодий тренер, але вперше працював з футболістами такого високого рівня, як Анатолій Тимощук і Андрій Аршавін. Якщо чесно, спочатку я їх остерігався. Адже вони зірки, які багато чого бачили в своїй футбольній кар'єрі. Але з перших хвилин спілкування з Толею відчув, що з ним ніяких проблем не буде. Він просто професіонал з великої літери. Я не хвалю його, а кажу те, як насправді є. Перед кожним тренуванням він працював індивідуально і після занять також допрацьовував за своєю програмою. Будучи гравцем, я був великим професіоналом, але він ще професійніший за мене. Тимощук показував приклад всій команді, як потрібно працювати на тренуваннях і вести себе в побуті. Приїзд Тимощука й Аршавіна в «Кайрат» - це не тільки спортивний, а й маркетинговий хід. Після того, як вони приїхали, на домашні та виїзні матчі «Кайрата» стало ходити більше вболівальників.

Із таким досвідом у Тимощука є можливість бути як тренером, так і менеджером. Все залежить тільки від нього. Я кожного дня з ним спілкувався. Мені було цікаво, як працює «Баварія», «Зеніт» або той же «Шахтар». Толя для себе сам повинен вирішити, ким він хоче стати в майбутньому. Але за спілкуванням із ним зауважив, що він хоче стати тренером», - цитує Цхададзе Sport.ua.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100