Юрій Ткачук: «Одного разу мене оштрафували за посмішку»

Футбол України 29 Грудня, 12:27 631
Юрій Ткачук: «Одного разу мене оштрафували за посмішку»
Півзахисник мадридського «Атлетіко» Юрій Ткачук, який виступає на правах оренди за команду «Мелілья» з IV групи Сегунди В, розповів про те, як він опинився в Іспанії, спілкуванні з партнерами по команді, штраф за посмішку на теорії від тренерів «матрацників», мрію грати в Прімері і багато іншого.

- Як взагалі виник такий варіант з «Атлетіко» Мадрид?

- Мій агент запропонував мене іспанському агенту, той погодився попрацювати. Відправив моє відео в «Атлетіко», і клуб запросив на перегляд. Три дня потренувався, домовилися про все і підписали контракт.

- Чи важко було розлучатися з Батьківщиною в такому юному віці?

- В той момент не було важко, та й вдома то я не живу з 12 років, так що я вже звик. Мені дуже хотілося поїхати грати за кордон.

- Вчили іспанську? Чи розумієте, тренерів та партнерів по команді?

- У Мадриді до мене приходила вчителька, три рази на тиждень, але якось не дуже був помітний прогрес, а коли перейшов в «Мелілью», то постійне спілкування з партнерами допомогло. Дуже швидко почав розуміти і говорити. Не скажу, що говорю вже вільно, але можу пояснити, що мені треба і розумію чого хочуть від мене. Так що з цим все нормально.

- Наскільки я розумію, ви грали і тренувалися з другою командою «Атлетіко», чи тренувалися ви з першою, або можливо спілкувалися з Дієго Сімеоне?

- Грав тільки за другу команду, а тренувався не завжди з основою, але дуже багато. Бували тижні, коли брали тільки раз чи два, а бували, що весь тиждень тренувався з основою. З Дієго Сімеоне не спілкувався.

- Інші молоді гравці з Іспанії розповідали про штрафи «за будь-яку дрібницю». За що штрафують в «Атлетіко»? Чи бували у вас такі випадки?

- В «Атлетіко» особливих штрафів не було. Мене один раз оштрафували за посмішку на теорії, на 100 євро. Більше нічого не було.

- Штраф за посмішку - це забавно, сильно ви тоді здивувалися?

- Та ні, просто потрапив під гарячу руку. Взагалі не штрафують за таке, але тоді тренер був дуже серйозний, а я повернувся до партнера, він мені щось сказав смішне, і я почав посміхатися, в той момент не дивився на екран. Тренер побачив і оштрафував.

- Зараз ви перебуваєте в оренді в клубі «Мелілья», розкажіть докладніше, як виник такий варіант, і як вам там?

- Коли підписував контракт з «Атлетіко», то була домовленість з директором, що якщо не вийдемо до Сегунди Б, то мене відпустять в оренду. На жаль, не вийшло вийти. Ось директор після зборів викликав і сказав: «Є два клуби, які хочуть тебе взяти в оренду». Поспілкувалися ще з тренером і директором «Мелільї», і вирішив перейти туди, тому що команда поставила завдання вийти до Сегунди А.

- Я так розумію, перехід в «Мелілью» - це крок на наступна сходинка у кар'єрі? В «Атлетіко» Б награється тільки молодь, і особливо завдання на підвищення не ставиться?

- Якби це була слабкіше команда і ліга, то я б залишився в «Атлетіко».

- Наскільки розрахована угода з «Мелілья»?

- До літа.

- А потім? Назад в оренду?

- А потім не знаю. Моє завдання тренуватися і грати, а переходами нехай займається мій менеджер.

- Спілкувалися з кимось із першої команди «Атлетіко»?

- Особливо ні, так «привіт, як справи».

- Як це бігати разом з Грізманном, Коке, Торресом?

- Це мрія, яка частково збулася. Для мене це просто безцінний досвід.

- Раз пішла мова про мрії, то вам всього 21 рік, ще вся кар'єра попереду, тут як то кажуть, головне не зловити «зоряну хворобу». Про що ви зараз мрієте? За який клуб хотілося б виступати в майбутньому?

- Мені не ще 21, а вже 21. Зіркою ніколи себе не відчував. Моя мрія потрапити в команду Прімери. Мрію, звичайно, про «Барселону», але не знаю, чи збудеться ця мрія, якщо заграю в Прімері, то буду щасливою людиною.

- Якщо запропонують перейти в «Реал», або в «Кастілью», підете?

- Щодо «Кастильї» не знаю, а ось в «Реал» - точно. Не хочеться більше в молодіжки переходити.

- Розумію, хотілося б пограти вже в Прімері, ну ось бачите, як там складно зараз пробитися українцям, той же Рома Зозуля, не зіграв не одного повноцінного матчу.

- Бачу, тому і розумію, що працювати треба ще дуже багато.

- Штрафні виконуєте ви в команді?

- Так, всі стандарти виконую.

- З кимось спілкуєтеся з українських гравців в Іспанії?

- З Зозулею спілкувався, з Ванею Зотько.

- Як проводите відпустку? Які плани на Новий рік?

- Відпустка у мене тільки влітку. Це так - був тиждень вихідних. Був у Чернівцях. Побачився з друзями, родичами, в Харків до друзів злітав. І ось вже сьогодні повертаюся назад. Завтра вже два тренування.

- Новий рік зустрічатимете на роботі?

- Так. 31-го вранці тренування. Першого вихідний, і другого два тренування.

- Як будете зустрічати?

- Вдома, перед телевізором (посміхається), увімкну «Сам удома» і буду дивитися, поки так, а там буде видно.