Володимир Маханьков: «Шкодую, що не зможу провести якомога більше тренувань з Шовковським»

Динамо Київ 16 Січня, 18:58 837
Володимир Маханьков: «Шкодую, що не зможу провести якомога більше тренувань з Шовковським»
Голкіпер київського «Динамо» U-19/21 Володимир Маханьков поділився з 1927.kiev.ua враженнями від виклику на проходження зборів з першою командою «біло-синіх».

— У зв'язку з тим, що пішли Шовковський, Рибка, зараз маєш реальний шанс закріпитись в основі Динамо. Чи не боїшся ти конкуренції?

— Звичайно, буде дуже важко, але я впевнений, що шанси будуть і тому вірю,що вдасться закріпитись. Залишається тільки важко працювати і доводити головному тренеру, що я заслуговую грати в першій команді.

— Як дізнався, що їдеш на збори з першою командою?

— Сказали ще після матчу з «Шахтарем». Я був дуже щасливий, що нарешті отримаю шанс закріпитися в основі. Першими привітали батьки.

— Що, на твою думку, стало запорукою успіху на груповому етапі Юнацької Ліги Чемпіонів?

— Наполегливі тренування, самовіддача, також ,безумовно, чудове взаєморозуміння тренерського штабу та гравців.

— На кого рівняєшся з сучасних голкіперів?

— У «Динамо» з самого дитинства кумиром був Олександр Шовковський. Дуже шкодую, що не зможу з ним провести якомога більше тренувань, отримати більше досвіду та важливих порад. Якщо говорити про іноземних, то це голкіпер «Атлетіко» Ян Облак. У нього чудовий прогрес. Думаю, в майбутньому він зможе перевершити Мануеля Нойера.

— Як провів відпустку?

— До 24 числа був на морі з друзями. Потім прилетів до Києва і тут вже готувався до зборів. Усі свята провів удома, у колі сім'ї.

— Що можеш побажати вболівальникам клубу?

— Хочу привітати всіх зі святами, побажати міцного здоров'я. Також хочу подякувати за їхню підтримку та віру. Хочеться, щоб кількість людей на стадіонах тільки збільшувалась.

Розмовляв Костянтин Кваша