«Динамо» в Іспанії. Ранок другого дня

Динамо Київ 17 Січня, 16:50 667
«Динамо» в Іспанії. Ранок другого дня
​День київського «Динамо» на тренувальному зборі традиційно починається з раннього підйому та медичного обстеження.

Потім уся команда збирається за сніданком. Зазвичай одним із перших прокидається тренер воротарів Михайло Михайлов. Також сьогодні одним з перших до зали спустився, щоб якомога швидше включитися в роботу, Георгій Бущан, який прибув до розташування команди напередодні пізно ввечері. Таким чином, починаючи з сьогоднішнього дня команда продовжує підготовку вже в повному складі – 25 польових гравців та чотири воротарі.

Ранковому тренуванні передувала тривала установка, після якої команда вирушила до футбольного центру. Там вже був підготовлений інвентар для виконання різних силових вправ – гантелі, гирі, троси, степ-платформи. До подібної роботи і навантажень під час зборів футболісти вже звикли, проте кожне міжсезоння тренери з фізичної підготовки додають до знайомого гравцям набору якісь нові вправи.

Половину півторагодинного заняття команда провела на цьому майданчику, а потім перемістилася на велике поле, приступивши до роботи з м'ячами. Активна гра у дотик у квадратах швидко допомогла відійти від силових навантажень, адже гравці віддалися улюбленій справі. Ні на хвилину не переставав робити підказки своїм підопічним Сергій Ребров, і в цілому друга частина тренування була не менш інтенсивною і насиченою.

У цей час голкіпери виконували спеціальні вправи на сусідньому полі. Також окремо, під керівництвом тренера з фізпідготовки, займався Валерій Федорчук, єдиний гравець, ще не готовий працювати у загальній групі, за винятком Данило Сильви, який взагалі не полетів на збір через травму.

Лише після закінчення заняття гравці дозволили собі розслабитися, від душі привітавши з днем народження сьогоднішнього іменинника – Миколу Морозюка. Миколі належало пройти крізь живий «коридор» з партнерів по команді, кожен із яких хотів потріпати його за вуха. Цей веселий момент дозволив гравцям трохи відволіктися від роботи, однак вже ввечері на них чекає нове заняття, яке обіцяє бути не менш насиченим, — відзначає офіційний сайт київського «Динамо».