Другий день зборів: динамівські тренування та новий гість

Динамо Київ 17 Січня, 22:22 734
Другий день зборів: динамівські тренування та новий гість | 19-27 Фото: fcdynamo.kiev.ua
​У другий день свого перебування в Іспанії київське «Динамо» провело два тренування.

Після обіду і сієсти «біло-сині» знову одяглися в спортивну екіпіровку (хоча під час зборів команда і персонал весь час залишаються у клубній формі, лише змінюючи тренувальні комплекти з так званими «парадно-вихідними») і вирушили до Футбольного центру Марбельї, що знаходиться в декількох хвилинах від готелю.

І знову ввечері в тренувальному центрі на команду чекав гість. На цей раз це був вихованець «Динамо», який виступає нині за «Малагу» і, відповідно, живе зовсім неподалік – голкіпер збірної України Денис Бойко.

Денис тепло привітався з кожним гравцем та членом персоналу і залишився аж до завершення тренування, аби після заняття поспілкуватися зі своїми колегами по цеху і своїм екс-наставником Михайлом Михайловим.

В іншого «Динамо», дрезденського, яке проводило контрольний матч проти швейцарського «Цюріха» на сусідньому полі, настільки відомих гостей, напевно не було, однак їх підтримка була набагато більш чисельною – вболівальники німецької команди обвішали майже весь тренувальний центр своїми банерами і в процесі матчу скандували «Динамо», тим самим створюючи непоганий звуковий акомпанемент для тренування киян, які могли відчути себе немов удома.

Вечірнє заняття було повністю ігровим. Після розминки гравці були поділені на групи і грали у квадратах, після чого вони під керівництвом тренерського штабу відпрацьовували атаки, дії у захисті та нападі окремо на кожній половині поля.

У перерві Сергій Ребров також запропонував гравцям одну з їхніх найулюбленіших вправ – удари з-за меж штрафного по м'ячу, що котиться, при яких голкіперу доводилося відбивати один м'яч за іншим.

Після майже двогодинного заняття автобус з динамівським ромбом на лобовому склі залишав тренувальний центр Марбельї останнім, аби завтра вранці знову повернутися сюди одним із перших...

*за матеріалами офіційного сайту ФК «Динамо» Київ.