«Динамо» в Іспанії. День 4: ранкове подвійне навантаження

Динамо Київ 20 Січня, 10:23 486
«Динамо» в Іспанії. День 4: ранкове подвійне навантаження
​У четвер в програмі підготовчого збору «біло-синіх» у Марбельї було тільки одне, ранкове, тренування у футбольному центрі.

Однак за ступенем навантаження вона, мабуть, відповідала двом звичайним. Чого тільки коштує ранкова комплексна розминка, яка затяглася на добрих півгодини.

Поки Хесус Пінедо та Віталій Кулиба пояснювали хлопцям вправи, Сергій Ребров контролював хід їх виконання і вже з нетерпінням чекав початку основної роботи – з м'ячами.

Після розминки Валерій Федорчук, який продовжує відновлення, надійшов у розпорядження до тренера-реабілітолога Бориса Пейрека, а решта 28 футболістів були поділені на чотири команди по сім чоловік (включаючи воротарів) і почали виконувати ігрову вправу на двох імпровізованих міні-полях під керівництвом Сергія Реброва та його асистентів.

Вправа являла собою гру сім на сім з воротарями на маленькому полі зі стандартними воротами. При цьому гравець, який обрізався та втрачав м'яч, повинен був одразу оббігти навколо тренувальних стійок, розташованих по кутах поля, тим самим виключившись на кілька секунд з гри. А цих пари секунд команді-суперниці за такої «міні-футбольної» інтенсивності цілком вистачало на те, аби забити гол.

Суперники змінювалися – після кожних двох паралельних міні-ігор переможці матчів зустрічалися між собою на одному полі, а переможені – на іншому. На відміну від гри 11 на 11 на велике поле у футболістів практично не було часу на те, аби перепочити, і після завершення міні-турніру всі виглядали втомленими.

Однак на цьому робота не закінчилася – у заключній частині заняття динамівців чекала бігова серія з інтервалами, після якої вже ні на гру в теніс-бол, ні на інші ігри з м'ячем у своє задоволення сил у хлопців не залишилося.

Після такого насиченого тренування і обіду динамівці отримали трохи вільного часу, який кожен використовував на свій розсуд – більшість залишилася відновлювати сили у готелі, який обладнаний для цього всіма умовами. Інші ж вирішили проїхатися до розташованого неподалік мальовничого Пуерто-Банусу. Ввечері усі зібралися на теоретичне заняття в залі готелю.

У п'ятничний, передматчевий день, команда Сергія Реброва проведе два тренування у футбольному центрі. А в суботу і неділю «Динамо» зіграє два перших контрольних матчі на цьому зборі, — інформує офіційний сайт київського «Динамо».