«Динамо» в Іспанії. День 5: сонце повернулося до Марбельї

Динамо Київ 21 Січня, 10:55 828
«Динамо» в Іспанії. День 5: сонце повернулося до Марбельї
Після двох днів прохолодної та сирої погоди, у п'ятницю небо над Марбельєю знову стало безхмарним, встановилася тепла, сонячна погода.

З самого ранку динамівці приступили до тренувань у гарному настрої. Ранкове заняття почалося з комплексної, різноманітної та дуже захоплюючої розминки. Гравцям були запропоновані нові, цікаві вправи, які вони виконували в позитивному настрої, отримуючи при цьому необхідне навантаження на певні групи м'язів.

Особливо сподобалися хлопцям вправи з «ручними» м'ячами. Одна з них виконувалася в парах. Стоячи на одній нозі і тримаючись за м'яч, треба було перетягнути його до себе. Михайло Михайлов, який спостерігав за ходом виконання вправи, підбадьорював своїх підопічних – воротарів: «Не віддавайте м’ячі, це наше головне знаряддя праці!»

Після розминки голкіперам ще належало виконувати спеціальні вправи з перешкодами – надувними макетами, у той час як увага польових гравців у другій частині тренування зосередилася на виконання тактичних вправ.

Завершилася ранкова сесія «обстрілом» воріт – усі гравці по черзі «перевіряли» воротарів ударами з-за меж штрафного, і тим доводилося крутитися як білці в колесі, відбиваючи один м'яч за іншим.

Після ранкового заняття хлопці прямо на полі вже традиційним способом привітали ювіляра – Олександра Тимчика, відзначив своє 20-річчя. Саші довелося пройти, вірніше, пробігти, через «коридор» слави.

Вечірнє тренування було трохи менш тривалим. В основному воно була присвячене роботі над тактикою. Сергій Ребров спостерігав за ходом заняття і керував діями своїх підопічних з операторської вишки, на якій зазвичай розташовується відеооператор наукової групи Анатолій Крощенко, аби в режимі реального часу краще бачити все поле. У паузах гравці виконували серії ударів по воротах з-за меж штрафного.

У суботу «Динамо» проведе перший контрольний матч на цьому підготовчому зборі. Суперником нашої команди буде німецький клуб «Санкт-Паулі». Зустріч розпочнеться о 19:00 за київським часом.