Владлен Юрченко: «Шевченко дзвонив і питав про мій стан»

Футбол України 23 Січня, 15:44 631
Владлен Юрченко: «Шевченко дзвонив і питав про мій стан»
Український легіонер німецького «Байєра» розповів про своє європейське життя.
«У «Байєрі» багато уваги приділяють раціону футболістів, мені теж довелося переглянути своє харчування, відмовитися від жирного, п'ю багато води, намагаюся не їсти ввечері. Так що навіть у день народження режим не порушую.

Вже можу сказати, що адаптувався в Німеччині. Для мене основою проблемою була мова. Перші півроку було дуже важко, але поступово почав все розуміти. Зараз вже проблем немає. Навіть інтерв'ю давав німецькою!

Звичайно, одразу було багато специфічних моментів. Але з часом я зрозумів, що головне тут - все повинно бути за правилами, німці дуже правильні у всіх планах. Пунктуальні, хвилина в хвилину, секунда в секунду.

Робота без м'яча, відбір, боротьба. Тут без цього не можна. Я ніколи не відрізнявся фізичними даними, щоб штовхатися з кимось або перебігати когось. Прийшов у такий чемпіонат, в таку команду, яка сповідує силовий, швидкісний футбол. І я просто відставав. Спочатку відставав на дві голови, але потім зрівнявся. Набирав м'язову масу, багато працював у тренажерному залі.


Ми з Шевченком говорили, коли я приїхав у збірну перед матчем з Ісландією. Але тоді проявити себе мені завадила травма. До речі, Андрій Миколайович мені дзвонив після гри з «Монако», привітав із голом, питав про мій стан.

Шанси збірної зіграти на ЧС-2018? Шанс є завжди, потрібно тільки правильно його використовувати. У нас попереду ще достатньо матчів, щоб завоювати путівку на чемпіонат світу», - сказав Юрченко в інтерв'ю «КП в Украине».