Олександр Андрієвський: «Динамо» надало мені можливість самому визначитися, куди піти в оренду»

Динамо Київ 23 Січня, 16:33 619
Олександр Андрієвський: «Динамо» надало мені можливість самому визначитися, куди піти в оренду»
Хавбек, права на якого належать київському «Динамо», розповів, чому вирішив продовжити виступати в оренді за «Чорноморець».

- Олександре, у першому ж тренувальному матчі після оформлення нової угоди з «Чорноморцем» ти забив рідкісний за виконанням гол у ворота МФК «Миколаїв». Раніше доводилося відзначатися ударами від лицьової лінії?

- На професійному рівні ще ні. Зі штрафних ударів забивав, але таким чином не доводилося вражати ціль. Арбітр призначив «стандарт» майже біля кутового прапорця. Біля м'яча ми були вдвох із Мусолітіним. У нас так прийнято в команді - присутність двох осіб при виконанні штрафних і кутових злегка заплутує суперника. Воротар зайняв позицію по центру воріт, і я подумав, що якщо закрутити м'яч у ближній кут, то, з огляду на слизьке поле, голкіперу буде важко перебудуватися. Так і вийшло.

- Грати на промерзлому газоні було дуже важко?

- Через затверділий ґрунт нам довелося вийти у взутті без шипів. Було слизько, але, якщо чесно, то доводилося грати і на гірших полях. З огляду на погоду цей газон ще цілком пристойної якості.

- Що робив під час зимової відпустки?

- Провів її в Києві з сім'єю, нікуди не виїжджав. Часто грав з друзями в міні-футбол в манежі, який недалеко від мого будинку.

- Коли з'явилася ясність в питанні продовження твоєї кар'єри гравця?

- Після Нового року відбулася розмова з головним тренером «Динамо» Сергієм Ребровим. Було прийнято рішення, що я знову піду в оренду.

- Вибір клубу для переходу був за тобою?

- Так, «Динамо» надало мені можливість самому визначитися. Я без особливих роздумів вибрав «Чорноморець». До речі, незрозуміло звідки в пресі з'явилася інформація про ФК «Олександрія». З цієї команди зі мною ніхто не спілкувався. Я провів в Одесі півроку, мене все влаштовує в «Чорноморці»: і колектив, і умови для роботи, і тренувальна база.

- Які перед собою ставиш цілі на друге півріччя в нашому клубі?

- Перед нами стоїть спільне завдання: перемагати в кожному матчі і потрапити в шістку найкращих за підсумками першого етапу чемпіонату. Особисто для себе - бути максимально ефективним для «Чорноморця», забивати м'ячі та віддавати гольові передачі.

- Як пройшов перший тиждень підготовки?

- Ми працювали, в основному, в дворазовому режимі тренувань. Зазвичай вечірні заняття присвячувалися «фізиці», вправам без м'ячів. Нелегко, але це вкрай необхідно для закладки фундаменту готовності. У Туреччині, я думаю, буде легше. Там і погода краще, плюс більше станемо працювати з м'ячами, - розповів Андрієвський офіційному сайту «Чорноморця».