Роман Бебех: «Виходить, що «УФІ» окрема країна і не має ні перед ким звітувати?»

Футбол України 23 Січня, 23:09 591
Роман Бебех: «Виходить, що «УФІ» окрема країна і не має ні перед ким звітувати?»
Відомий спортивний журналіст та коментатор відповів на слова віце-президента ФФУ щодо прихованих доходів від проданих квитків на матчі національної збірної України.

Роман Бебех написав на своїй сторінці у Facebook наступне:

«Як автор сюжету про темні схеми компанії «Україна футбол інтернешнл» маю відповісти на закиди віце-президента ФФУ.
1) Просимо Вас розкрити бухгалтерію «УФІ» та показати як ви звітували перед фіскальними органами по матчах збірної, які зазначені в матеріалі.
2) Особливо подобається формулювання з інтерв’ю: «Он утверждал, что у них есть информация об отчете УФИ за билеты, хотя такой отчетности в природе не существует, ни одно предприятие не отчитывается по билетам». Виходить, що «УФІ» окрема країна і не маєте ні перед ким звітувати?
3) Добре пам’ятаю як після ажіотажно-скандального матчу плей-офф Україна-Словенія, коли на руках у спекулянтів були тисячі квитків, ми просили Вас показати схему розподілення квитків. На що Ви відповідали, що це закрита інформація. За той скандал, перекриті дороги у Львові ніхто так і не відповів. Тоді ми купили у перекупників більше 20 квитків і хотіли просто перевірити з якої квоти вони опинились у спекулянтів. Але людям з «УФІ» не хотілось ризикувати та розкривати інформацію. Ніхто не сумнівається чому.
4) Я здивований, що Ви вирішили щось відповідати. Ваш стиль не роздмухувати багаття, а почекати поки воно затухне. Бо забагато скелетів у шафі«УФІ» – маніпуляції з квитками, чеське та кіпрське коріння компанії, а ще було б цікаво перевірити як ви співпрацювали з «Спорт Лайн Тревел». Вам дозволяли це робити. Але часи змінились і Ви маєте зрозуміти, що ми стомились від створеного Вами безладу».