П'ять причин чому не варто списувати «Динамо» з чемпіонської гонки

Динамо Київ 24 Січня, 18:38 556
П'ять причин чому не варто списувати «Динамо» з чемпіонської гонки
Переважна більшість вважає, що через відставання на 13 очок від донецького «Шахтаря» київському «Динамо» залишилося лише мріяти про чемпіонство. Ми підготували для вас п'ять причин, які спростовують цю думку.

1. Втома лідера чемпіонату.

Згадайте, в який період «Шахтар» почав втрачати очки, тим самим зробивши чемпіонство для «Динамо» формальністю. Це сталося якраз в період ігор в плей-оф Ліги Європи. Якщо «біло-сині» будуть брати пункт за пунктом, то чому б не задуматись над чемпіонством?

2. Звільнення від «баласту».

Після невдалих ігор, керівництво команди заговорило про «баласт», який є в складі команди, але багато хто доволі скептично відносився до цих слів. Насправді, зараз звільнення від «баласту» в самому розпалі, свою долю скоро дізнаються і Мякушко з Калітвінцевим.

3. Трансферне вікно.

Конкретики окрім Кадара та Хільємарка немає, але чуток і справді безліч, це говорить про те, що клуб бачить, що і де потрібно «підлатати». Сподіваємось, що хоча б половина чуток перетвориться в трансфери.

4. Залучення молоді.

Тимчик, Циганков, Оріховський, Лєднєв, Шапаренко - всі ці гравці мають величезний потенціал. Зрозуміло, що ставити їх на кожен матч буде не розумно, але залучати, збільшуючи кількість ігрових хвилин - потрібно. Хто зна, можливо, незабаром ці гравці будуть складати кістяк команди. Адже саме те «Динамо» в якому не було легіонерів і наводилио шорох у Європі.

5. Жага довести свій професіоналізм.

13 очок відставання від лідера в такому чемпіонаті - це вирок, але не смертельний. Тут можна процитувати метра Валерія Васильовича Лобановського: «Шанси є навіть коли їх немає». І насправді, зробивши такий камбек, гравці зможуть довести фанатам і ворогам свій професіоналізм.

Підготував Владислав Омельченко.