«Динамо» в Іспанії: робота на максимальних обертах

Динамо Київ 25 Січня, 09:13 742
«Динамо» в Іспанії: робота на максимальних обертах
У вівторок київське «Динамо» провело два тренування у Футбольному центрі Марбельї.

Під час ранкового у тренувальному центрі поруч із першою командою, на одному із сусідніх полів, працювала і динамівська молодь – команди U-19 та U-21 під керівництвом Юрія Мороза і Унаї Мельгоси. Таким чином, практично весь футбольний центр заполонили понад півсотні футболістів у динамівській екіпіровці.

Тепла, безхмарна погода, чудова інфраструктура Marbella Football Center, якісні поля – все це сприяло гарному настрою хлопців, які працювали з великим бажанням.

За тренуванням першої команди від самого ранку уважно спостерігав асистент головного тренера національної збірної України Рауль Ріанчо. Екс-динамівець був і на вечірньому занятті «біло-синіх», поспілкувався з тренерським штабом, дізнався, як справи у діючих збірників і кандидатів у збірну.

Тренування молодіжок завершилося дещо пізніше, ніж у основної команди, і старші хлопці якийсь час перед поверненням у готель поспостерігали за їх заняттям. А молоді хлопці, що проходять збори з «основою», були раді зустріти тренерів і персонал U-21 та U-19, поділитися своїми враженнями.

Довше за інших на тренуванні молодіжного складу залишалися генеральний директор Резо Чохонелідзе і головний тренер Сергій Ребров, який поспілкувався з наставниками цих команд. До речі, сьогодні стало остаточно відомо, що решта контрольних матчів динамівських молодіжок відбудуться у Футбольному центрі Марбельї, так Сергій Станіславович зможе особисто їх побачити.

Ранкове тренування першої команди було насичене різними вправами, як ігровими, так і орієнтованими на тренінг різних груп м'язів. А ось вечірнє було присвячене роботі з м'ячем, а також тактичним вправам, які виконувались практично на всьому полі. Ось тільки одні ворота були висунуті трохи ближче до центра поля.

Незважаючи на те, що день видався дуже насиченим, наприкінці тренування на гравців чекала ще й бігова вправа. Тим не менше, навіть після таких навантажень у хлопців є бажання залишатися на поле і працювати індивідуально. Після денного заняття це зробили деякі молоді гравці, а після вечірнього – їх досвідчені товариші.

У середу «Динамо» проведе свій третій матч на тренувальному зборі. Товариська зустріч з австрійським «Ліферингом» відбудеться на Муніципальному стадіоні Марбельї, де «біло-сині» провели свій перший матч на нинішньому зборі, обігравши «Санкт-Паулі». Початок зустрічі – о 16:00 за київським часом (15:00 за місцевим).