Олександр Андрієвський: «Ребров сказав, що бачить в мені перспективу»

Динамо Київ 25 Січня, 11:54 576
Олександр Андрієвський: «Ребров сказав, що бачить в мені перспективу»
Півзахисник київського «Динамо» Олександр Андрієвський розповів про розмову з Ребровим, а також про те, які клуби цікавились ним.

- Чому твій вибір знову припав на одеський «Чорноморець», адже чутки різні ходили.

- Я провів у цій команді перші півроку, за цей час я встиг звикнути до всього. Мені в Одесі все сподобалося: місто, клуб, тренувальні умови і колектив, в якому виступає чимало моїх хороших друзів, знайомий з якими я вже не перший рік. Мені комфортно в цій команді. Також у команди є серйозні шанси поборотися за місце в першій шістці. Це все в сумі і вплинуло на вибір.

- Наскільки чутки про «Олександрію» мали під собою ґрунт?

- Особисто на мене ніхто не виходив. Знаю, що був якийсь інтерес, але до конкретики справа так і не дійшла.

- А які клуби ще цікавилися тобою? Можливо, зарубіжні клуби?

- Так, інтерес з боку ряду зарубіжних клубів був. Я розглядав подібний варіант для продовження кар'єри, проте будь-якої цікавої пропозиції не отримав.

- А представниками яких країн були команди? Може Польщі або Угорщини, куди досить часто їздять представники чемпіонату України?

- Ні, не вгадав (посміхається). Був один варіант зі словенським клубом, але я не бачу сенсу їхати туди, адже цей чемпіонат все ж слабший за наший. Також мав пропозицію від команди з Казахстану, але подібний виток в кар'єрі мене не зацікавив.

- Які цілі в цьому році ти ставиш для себе?

- Початкова мета для мене - це потрапляння разом з «Чорноморцем» в першу шістку, що дуже важливо для кожного футболіста нашої команди. Особисто для себе хочу бути максимально корисним клубу, продемонструвавши хорошу гру. Буду прагнути проявити себе, щоб в наступному сезоні заслужити місце в складі київського «Динамо».

- У січні у тебе відбулася бесіда з Сергієм Ребровим. Чи розраховує він на тебе в майбутньому?

- Так, сказав, що бачить в мені перспективу, але все буде залежати тільки від мене і від того, як я зможу проявити себе в другій половині сезону. Буду прагнути показати всі свої найкращі якості.

- У збірній України зараз дуже сильно довіряють молодим гравцям. Як ти бачиш свої шанси на потрапляння до головної команди країни? І виходили представники національної команди на тебе?

- Ні, на жаль, поки що не виходили. Конкуренція на моїй позиції дуже серйозна - той же Зінченко, який грає в Європі, Коваленко, один з основних гравців «Шахтаря». Однак не можна боятися цієї конкуренції, треба виходити на поле і доводити все своїми силами. Тільки тоді, може, і нададуть шанс. Тут все залежить в першу чергу від мене, як я буду показувати себе на полі.