«Динамо» - «Ліферінг»: стартові склади. ОНЛАЙН

Динамо Київ 25 Січня, 15:10 632
«Динамо» - «Ліферінг»: стартові склади. ОНЛАЙН | 19-27
Пропонуємо стартові склади, текстову та онлайн-трансляції третього спарингу київського «Динамо» на зборах у Марбельї - проти австрійського «Ліферінга».

Стартовий склад «Динамо»: Бущан – Тимчик, Віда, Корзун, Антунеш – Шепелєв – Гармаш, Буяльський, Гонсалес, Ярмоленко – Мораєс.

Склад на другий тайм: Рудько – Морозюк, Хачеріді, Лук’янчук, Михайличенко – Рибалка – Сидорчук, Громов, Циганков, Бєсєдін – Яремчук.

«Ліферінг»: Лоуренс Аті, Горзель Ніко, Хайдара Амаду, Окугава Масайя, Мейсл Лука, Філіп Олівер, Карік Емір, Текір Рамі, Інголіч Сандро, Лугонья Боян, Даббур Мунас.

Онлайн-трансляцію матчу ви зможете переглянути за даним посиланням. Початок - о 16:00 за київським часом.

Текстова трансляція розпочнеться у цій новини разом зі стартовим свистком.

Читати також:

«Динамо» - «Ліферінг». Представляємо суперника

«Динамо» - «Ліферінг»: останні новини перед грою

1. Перший тайм розпочався!

2. Кияни взяли м'яч під контроль, а Ліферінг дуже високо почав пресингувати.

3. Австрійці провели першу атаку, але Микита Корзун не дозволив пробити по воротах Бущана.

4. Антунеш увірвався до штрафного суперника, але йому передачу віддали дуже невдалу і Лоуренс Аті спокійно забрав м'яч до рук.

5. Ліферінг свіжіше виглядає і більше володіє м'ячем.

7. Віда перервав прорив Даббура по флангу. Бущан виконає удар від воріт.

8. Бущан! Голкіпер Динамо відбив непростий удар, який наніс Амаду Хайдара, а захист виніс м'яч подалі від штрафного.

9. Ліферінг продовжує активно пресингувати наших захисників, яким дуже непросто зараз вийти з-під такого тиску.

10. Вимушені наші хлопці задіяти Бущана, який у дотик вибив м'яч на Гонсалеса, який не зміг його обробити.

11. Ліферінг виконає гострий стандарт, Антунеш порушив правила.

12. Невелика пауза в грі, лежить на газоні хтось із гравців Ліферінга.

13. Гру поновлено, Динамо контролює м'яч на своїй половині поля, але Тимчик помилився, віддаючи на Шепелєва, тепер вже австрійці в атаці.

14. Віда зробив класну діагональ на Гонсалеса, який не зміг обробити м'яч.

15. Знову Бущан у грі! Знову провалився центр нашого захисту, форвард Ліферінга бив з десяти метрів, але Бущан зміг відбити удар у ближній кут.

16. Шепелєва збили у центрі поля, кияни щвидко розіграли м'яч.

17. Багато браку у діях наших центральних півзахисників, які надто часто втрачають м'яч у простих ситуаціях.

18. Буяльський відмінно відправцював у захисті, змусивши порушити проти нього правила.

19. Олівер Філіп потрапив у положення поза грою.

20. Текір Рамі лежить на газоні, потрібна допомога гравцю Ліферінга.

22. Гру поновлено, Рамі надають допомогу за межами поля.

23. А ось і перший момент у Динамо. Ярмоленко помітив ривок Мораєса, віддав ідеальну передачу, Жуніор вийшов віч на віч з голкіпером, але пробив повз ворота.

24. Черговий офсайд у гравця Ліферінга.

25. Ще одна пауза, Мораєс лежить на газоні.

26. Кутовий кияни виконають з правого флангу.

27. Голкіпер Ліферінга на виході зіграв надійно і забрав м'яч.

27. ПЕНАЛЬТІ! Рукою зіграв захисник Ліферінга у штрафному майданчику.

28. ГООООЛ. Ярмоленко переграє Лоуренса Аті та відкриває рахунок у матчі. 1:0!

29. Ліферінг продовжує дуже активно грати у відборі, змушують Тимчика вибивати м'яч просто вперед.

30. Бушан на виході діє спокійно і забирає м'яч після подачу Олівера.

31. Заміна у складі Ліферінга, вийшов на поле Вульф.

33. Просили пенальті гравці Ліферінга, але арбітр розводить руки, порушення не було.

34. Кутовий заробили гравці Ліферінга з правого флангу.

35. Відбувся удар метрів з тридцяти по воротах Бущана, але м'яч полетів вище воріт.

36. Тепер вже кутовий для Динамо. Ярмоленко буде подавати.

37. Уххх, який постріл Тимчика. Метрів тридцять було до воріт, Тимчик пробив прямо у верхній кут, але голкіпер рятує, буде ще один кутовий.

38. Відбились австрійці, намагалися втекти до швидкої атаки, але наступ закінчився дуже швидко, кияни знову з м'ячем.

39. Гармаша збили на половині поля Ліферінга, Антунеш буде подавати до штрафного суперника.

40. Ярмоленко фолить в атаці.

41. Небезпечний штрафний біля воріт Бущана. Буде прямий удар метрів з двадцяти семи.

42. Щось намудрували австрійці, навіть удару не відбулось, кияни перехопили м'яч.

43. Гармаш отримав передачу від Ярмоленка у штрафному Ліферінга, до воріт було метрів сім, але захисники завадили як слід йому пробити.

44. КОРЗУН! Микита рятує команду від голу. Нападник Ліферінга вийшов на побачення з Бущаном, обіграв його і пробивав уже в порожні ворота, але Корзун у відчайдушному стрибку вибив м'яч з порожніх воріт.

ВСЕ! Перерва, Динамо завдяки голу Ярмоленка переграє Ліферінг 1:0. Відпочиваємо 15 хвилин.

46. Другий тайм розпочався.

47. ГОЛ. Рудько не встиг увійти в гру, як вже потрібно виймати м'яч з сітки воріт. Потужним ударом метрів з двадцяти семи Хайдара зрівнює рахунок.

48. У другомі таймі кияни почали грати у такому складі: Рудько – Морозюк, Хачеріді, Лук’янчук, Михайличенко – Рибалка – Сидорчук, Громов, Циганков, Бєсєдін – Яремчук.

50. Кияни тримають м'яч на своїй половині поля.

51. Рибалка отримав по ногах, арбітр фіксує порушення правил.

52. Бєсєдін в офсайді.

53. Циганков намагався прорватися по флангу, але обіграти захисника не зміг.

54. У другому таймі австрійці не так агресивно лдіють у відборі, кияни спокійно контролюють м'яч на своїй половині поля.

55. Дивом зараз кияни не пропустили, Окугаві не вистачило ліченіх сантиметрів щоб замкнути передачу на дальній стійці. Черговий провал у нашому захисті, відразу три гравці Ліферінга були у штрафному Динамо і тільки один захисник.

56. Ще одну атаку провели суперники, але все закінчилось простою втратою м'яча.

58. Непогану атаку динамівці провели, але затягнули з ударом і захисники Ліферінга перехопили м'яч.

59. Знову просили пенальті австрійці, але марно, арбітр не помітив порушення правил.

61. Бєсєдін непогано віддавав на Циганкова, але захисник прочитав цю передачу і перехопив м'яч.

62. Морозюк на газоні, невеличка пауза в грі. Під час цієх паузи Ліферінг проводить заміни.

63. Все добре з Миколою, він продовжує гру.

64. Зараз було прекрасно чутно Сергія Реброва, який критикував Хачеріді, який дуже довго тримав у себе м'яч.

65. Ліферінг набагато активніше проводить другий тайм, Динамо проводить другу половині зустрічі без моментів.

66. Рибалка у простій ситуації втратив м'яч, добре, що контратака суперника не вийшла гострою.

66. Михайличенко покинув поле і вийшов Тимчик

67. Сидорчук фолить в центрі поля.

68. Знову зараз Сергій Станіславович активно підказує футболістам, дуже незадоволений він діями гравців у другому таймі. У перші 45 хвилин його було майже не чути.

69. Сидорчука збили біля штрафного майданчика Ліферінга, буде гострий стандарт.

70. Закінчився цей стандарт ударом з-за меж штрафного, але повз ворота м'яч пролетів.

72. Дака намагався вийти на побачення з Рудьком, але Лук'янчук корпусом зіграв відмінно.

73. Намагаються кияни підвищити темп гри, але не дуже вдало це виходить.

75. Докричався Ребров до гравців, які почали у дотик грати, це допомогло киянам швидше виходити з оборони до нападу.

77. ГОЛ. Філіп Штурм прекрасним ударом забиває другий гол у ворота Рудька. 1:2.

78. Ще є більше десяти у киян, щоб врятувати гру, побачимо як це вийде, поки що другий тайм без моментів у Динамо.

79. Лук'янчук отримав по нозі дуже болючий удар, але майже відразу підвівся, від допомоги відмовився.

80. А Ліферінг продовжує атакувати, Рудько зараз на виході непогано зіграв, забравши м'яч до рук.

81. Австрійські лікарі на полі, надають допомогу гравцю Ліферінга. Чергова пауза в грі.

82. Шкода, але гравець Ліферінга не може продовжити гру. Дака покидає поле. Вже друга вимушена заміна у нас у цьому матчу. Нагадаю, що Михайличенко покинув поле і вийшов Тимчик.

84. Бєсєдін опинився у штрафному, але віддати Яремчуку не встиг, захист його накрив.

85. Громова я тільки зараз помітив на полі, взагалі непомітний наш вінгер у другому таймі.

86. Хачеріді фолить в центрі поля, австрійці швидко розіграли м'яч.

88. Ну ось, перший момент у Динамо! Яремчук отримав передачу у штрафному майданчику Ліферінга і пробив у ближній кут, але голкіпер встиг скластися і перевести м'яч на кутовий.

89. Відбились австрійці, атака Динамо продовжується другим темпом.

90. ГОЛ. Грабовац добиває Динамо у цьому матчі. 1:3.

ВСЕ! Динамо програє Ліферінгу 1:3, єдиний гол за Динамо забив Ярмоленко з пенальті.