Артем Мілевський: «Ви побачите старого Артема»

Футбол України 25 Січня, 16:22 639
Артем Мілевський: «Ви побачите старого Артема»
Екс-нападник київського «Динамо» набирає кондиції на турецькому зборі з «Тосно» та обіцяє, що повернеться на поле у всій красі.

Знову виступати на найвищому рівні - таке завдання перед собою ставить Артем Мілевський. На зборах у Туреччині український нападник працює, не шкодуючи сил. Щодня пробігає майже 10 кілометрів і потроху набирає форму. Мілевський хоче закріпитися в основному складі «Тосно» і допомогти команді підвищитися в класі, про що розповів «Футбол NEWS»:

- Ми працюємо над цим, із хлопцями розмовляємо, обговорюємо, яке у нас становище в турнірній таблиці. знаємо, чого ми хочемо домогтися, як ми хочемо це зробити, тому ми з кожним тренуванням додаємо, віримо в себе і сподіваємося опинитися нарівні з такими командами, як «Локомотив», «Зеніт», «Спартак» в наступному році.

На полі Артему вистачає харизматичності і зірковості. Футболіст за короткий час серед партнерів по команді став справжнім лідером. І особливо вирізняється Мілевський на тренуваннях: після важкого бігового марафону Артем демонстративно жбурнув пляшку з водою. Втім, зараз гравець відзначає - незабаром фанати побачать Мілевського у всій красі:

- Я давно не проходив збір. Для мене він особливий. Я дуже переживав, як я буду виглядати, набирати кондиції, але важко всім. Це нормально для першого збору. Ми набігали багато кілометражу, набігалися з м'ячем, було непросто.

- Той Мілевський, якого ми знаємо, повертається?

- Я дуже хочу відпрацювати три збори без травм, не пропустити жодного тренування. Для мене це на першому місці. Якщо я це все зроблю, можливо, ви побачите старого Артема.