«Динамо» зазнало першої поразки на зборах

Динамо Київ 25 Січня, 17:50 797
«Динамо» зазнало першої поразки на зборах | 19-27
Кияни відкрили рахунок з пенальті, проте пропустили три м'ячі у другому таймі.

1-й тайм: Бущан – Тимчик, Віда, Корзун, Антунеш – Шепелєв – Гармаш, Буяльський, Гонсалес, Ярмоленко – Мораєс

На перших хвилинах зустрічі контроль над м᾿ячем захопили гравці «Ліферінга», тоді як киянам у цей час доводилося уважно діяти в обороні, а голкіперу «Динамо» Георгію Бущану – кілька разів вступити у гру, відбиваючи удари суперників.

На щастя, особливої небезпеки ці спроби австрійців не несли, і через невеликий проміжок часу підопічні Сергія Реброва зуміли заволодіти ініціативою у грі. Втім, це давалося нашій команді непросто – «Ліферінг» постійно пресингував і щільно грав проти кожного з гравців атаки «Динамо».

На 22-й хвилині перший реальний гольовий момент для «Динамо» створив Жуніор Мораєс, який сьогодні провів перший для себе спаринг у зимове міжсезоння. Бразилець вийшов один на один із воротарем, проте, перекинувшисвого візаві, пробив повз ворота.

Рахунок був відкритий у середині першого тайму, коли арбітр призначив пенальті на користь «Динамо» за гру рукою одного з суперників у штрафному «Ліферінга». До 11-метрової позначки підійшов Андрій Ярмоленко та переграв голкіпера Лоуренса Аті – 1:0.

На 35-й хвилині подвоїти перевагу «біло-синіх» міг Тимчик, який наважився на удар здалеку. Постріл вийшов потужним, але воротар «Ліферінга» його парирував і перевів м’яч на кутовий.

Перед перервою австрійський клуб отримав шанс зрівняти рахунок, проте ворота «Динамо» врятував Микита Корзун, який сьогодні грав на позиції центрального захисника.

2-й тайм: Рудько – Морозюк, Хачеріді, Лук’янчук, Михайличенко (Тимчик, 63) – Рибалка – Сидорчук, Громов, Циганков, Бєсєдін – Яремчук

Вже на старті другого тайму, на який команди вийшли в оновлених складах, «Ліферінгу» вдалося зрівняти рахунок. Амаду Хайдара пробив з-за меж штрафного майданчика у нижній кут, а Рудько до м’яча не дотягнувся – 1:1.

Гра продовжувалася з великою кількістю єдиноборств, причому пару гострих моментів біля воріт «Динамо» мав «Ліферінг», а у киян в атаці нічого небезпечного не виходило.

Через 20 хвилин Сергію Реброву довелося провести незаплановану заміну: Михайличенко отримав пошкодження, а замість нього на поле повернувся Тимчик.

Незабаром «Ліферінг», який протягом другого тайму провів багато замін, вийшов уперед. Відзначився один із граців, що посилили команду після перерви – Філіпп Штурм. 1:2.

Кінцівка матчу пройшла під диктовку австрійського клубу, який не дозволяв динамівцям наближатися до своїх володінь і загрожувати їм. Лише на останніх хвилинах на ворота «Ліферінга» вискочив Яремчук, удар якого прийняв на себе голкіпер.

А ось швидка контратака «Ліферінга» завершилася третім голом у ворота Рудька. 1:3 – перша поразка київського «Динамо» на зборах у Марбельї.

«Динамо» (Київ) – «Ліферінг» (Австрія) 1:3

Голи: Ярмоленко (27) – Хайдара (47), Штурм (77), Грабовац (90)