Герой футбольного дня. Даніель Васс

Світовий футбол 26 Січня, 10:13 627
Герой футбольного дня. Даніель Васс
Даніель Васс - один з ключових гравців іспанської «Сельти».

Даніель Васс – дуже здібний, здатний зіграти нестандартно футболіст. З таким півзахисником у складі «Сельта» особливо небезпечна як на стандартах, так і в позиційних атаках. Данець, який так і не зумів знайти себе в топ-клубі, став знахідкою для команди з Віго.

Розкрився Даніель Васс у «Евіані». У складі французького аутсайдера Васс провів чотири сезони, протягом яких напрацював на інтерес до своєї персони з боку кількох топ-клубів. Зокрема, активно цікавився півзахисником лондонський «Челсі». Й вже начебто мала бути укладена угода про перехід, але не склалося.

В «Брондбю», в якому Васс розпочинав кар'єру, півзахисника примітила «Бенфіка», але до складу «орлів» Даніель перейшов лише формально. За фактом відразу була оренда до «Евіана». Згодом, а саме, – влітку 2012-го, французи змогли викупити контракт футболіста від «Бенфіки» за 1,2 мільйони євро. Не прогадали. Васс приніс чимало користі команді на полі, а через три роки був проданий до «Сельти» за вдвічі вищу ціну.

Сельта (Испания)

Нині Васс – дуже важливий елемент у футбольній структурі «Сельти». Разом з Неманья Радоя данець створює належну підтримку для винахідливих, працьовитих і впевнених в собі нападників Аспаса, Бонгонди та Гвідетті. В цьому сезоні ця компанія уже наробила галасу, вибивши з Кубку Іспанії мадридський «Реал». Ось який гол Неманья Радоя та Даніель Васс організували у ворота мадридського гранда.

Втім найцікавіше для «Сельти» – попереду. Команда взяла високу планку, тому зараз мусить триматися на визначеному рівні. Півфінал Кубку Іспанії пройде на фоні жорсткої боротьби в Прімері, де найближчими суперниками «кельтів» будуть «Леганес», «Реал» та «Атлетико». А ще на носі – протистояння Ліги Європи з міцним донецьким «Шахтарем».

Світла голова Даніеля Васса – один з козирів Едуардо Беріссо в цій непростій боротьбі.