Володимир Костевич: «Було б смішно, якби польські фанати почали ображати мене через фотографію біля пам'ятника Бандери»

Світовий футбол 28 Січня, 14:57 627
Володимир Костевич: «Було б смішно, якби польські фанати почали ображати мене через фотографію біля пам'ятника Бандери»
​Український захисник Володимир Костевич поспілкувався з польськими журналістами після переходу з «Карпат» у «Лех».

– Чому ви вибрали саме «Лех»?

– Інтерес до мене був рішучим і довгим. Коли я вперше почув про «Лех», я пішов додому і подивився в Інтернеті різні матчі клубу, радість ультрас на трибунах. Я був вражений, тому хотів швидше це побачити наживо.

– А не боїтеся реакції польських фанатів на фото, де ви стоїте біля пам'ятника Степану Бандері з рукою на серці? У Польщі його вважають злочинцем.

– Про те, що це фото обговорюють в Польщі, я чув від родини. Це фото з презентації нової форми «Карпат». Клуб вибрав площу біля пам'ятника для цієї події. «Карпати» все організували і запросили трьох гравців для цього. Серед них був я. Я ніколи не втручався в політику. Кожна країна має свою власну історію, і я поважаю історію польського народу. Не буде ніяких проблем з фанатами, вони, впевнений, все зрозуміють.

– Яка ваша думка про Бандеру?

– Я знаю, що поляки мають свою думку про Бандеру, українці – свою. Я ніколи не втручатися в політику, тому що не розбираюсь у цьому. Я намагаюся робити те, що я роблю найкраще, тобто грати в футбол.

– Як ви будете реагувати, якщо з трибун вас називатимуть «бандерівцем»?

– Я відчуватиму себе ніяково, коли мене називатимуть «бандерівцем», тому що я Володимир Костевич. Я не заслужив того, щоб назвати мене так. Звичайно, це особисте рішення кожного вболівальника, це залежить від виховання. Це було б смішно, коли люди почнуть ображати мене, тільки тому, що у мене є фотографія біля пам'ятника Бандери. Зрештою, це була тільки презентація нової форми, яка не має нічого спільного з політикою. Я думаю, що не було нічого подібного, що могло б образити польських вболівальників.

– Як ви проводите свій вільний час?

– Останнім часом я ловлю рибу. Два або три роки тому один мій друг переконав мене займатись цим. Потім я зловив велику рибу, було близько шести кілограмів. Так мені сподобалося. Наступного разу я зловив великого коропа на 13,7 кг! Моя радість не знала меж.

– Хто з футболістів був для вас прикладом?

– Коли я вчився, у мене була ціла стіна плакатів з Андрієм Шевченком, який тоді був на вершині своєї кар'єри. Тепер у мене немає кумирів, але я беру приклад з найкращих гравців.