Спаринги клубів УПЛ. Зима-2017

Динамо Київ 29 Січня, 11:23 445
Спаринги клубів УПЛ. Зима-2017
Клуби української Прем'єр-ліги вийшли з відпустки і готуються до відновлення чемпіонату. За традицією, підготовка включає проведення контрольних поєдинків. Хто з ким грає цієї зими?

ШАХТАР*

22 січня - «Краковія» (Краків, Польща) 2:0

27 січня - «Аустрія» (Австрія) 2:2

28 січня - «Норчепінг» (Швеція) 6:1

31 січня - «Яблунець» (Чехія)

3 лютого - «Ольборг» (Данія)

ДИНАМО

21 січня - «Санкт-Паулі» (Німеччина) 3:1

22 січня - «Тяньцзінь Теда» (Китай) 3:0

25 січня - «Ліферінг» (Австрія) 1:3

29 січня - «Сувон Самсунг Блувінгз» (Південна Корея)

30 січня - ЦСКА (Софія, Болгарія)

ЗОРЯ

29 січня - «Лудогорец» (Болгарія)

1 лютого - «Словацко» (Чехія)

4 лютого - «Динамо» (Загреб, Хорватія)

12 лютого - «Локомотив» (Ташкент, Узбекистан)

14 лютого - «Астана» (Казахстан)

16 лютого - «Шахтар» (Караганда, Казахстан)

19 лютого - «Торпедо-БелАЗ» (Білорусь)

21 лютого - БАТЕ (Білорусь) / 22 лютого - «Динамо» (Батумі, Грузія)

ОЛЕКСАНДРІЯ

19 січня - «Алтай» (Казахстан) 1:1

22 січня - «Славія» (Болгарія) 1:0

25 січня - «Газ Метан» (Румунія) 1:0

27 січня - «Зоря» (Бельци, Молдова) 2:0

ОЛІМПІК

18 січня - «Джуніорс» (Шпитьки) 4:2

20 січня - «Металург» (Запоріжжя) 1:0

23 січня - «Колос» (Ковалівка) 2:2

4 лютого - «Работнічки» (Македонія)

8 лютого - «Трепча 89» (Косово)

11 лютого - донецький «Шахтар» U-21

14 лютого - «Кайсар» (Казахстан)

17 лютого - «Динамо» (Тбілісі, Грузія)

ВОРСКЛА

16 січня - «Геліос» (Харків) 3:0

22 січня - Дунав (Болгарія) 1:5

25 січня - «Термаліка» (Польща) 0:1

1 лютого - «Карвіна» (Чехія)

ЧОРНОМОРЕЦЬ

17 січня - Перлина-2 3:0

21 січня - Миколаїв 1:0

25 січня - Перлина (Одеса) 3:1

31 січня - «Нафтохімік» (Болгарія)

31 січня - «Ягеллонія» (Польща)

4 лютого - суперник уточнюється

9 лютого - «Ферронікелі» (Косово)

9 лютого - «Бухара» (Узбекистан)

12 лютого - «Слобода» (Боснія і Герцеговина)

12 лютого - БАТЕ (Білорусь)

16 лютого - «Спартак» (Латвія)

ЗІРКА

26 січня - «Астра» (Румунія) 1:1

28 січня - «Мезекевешд» (Угорщина) 2:1

1 лютого - «Берое» (Болгарія)

3 лютого - «Вісла» (Польща)

СТАЛЬ

24 січня - «Тиргу Муреш» (Румунія) 2:0

ДНІПРО

19 січня - «Шамкір» (Азербайджан) 2:0

23 січня - «Динамо» Загреб (Хорватія) 1:3

25 січня - «Хайдук» (Хорватія) 0:2

28 січня - «Динамо» Тбілісі (Грузія)

29 січня - «Работнічки» (Македонія)

ВОЛИНЬ

25 січня - «Миколаїв» 2:0

28 січня - «Земплін» (Словаччина) 4:0

КАРПАТИ

18 січня - «Насаф» (Узбекистан) 1:3

21 січня - «Дунайська Стреда» (Словаччина) 1:1

24 січня - «Алмалик» (Узбекистан) 3:1

24 січня - «Акжайик» (Казахстан) 0:0

8 лютого - «Шахтар» (Солігорськ, Білорусь)

11 лютого - «Динамо» (Мінськ, Білорусь)

14 лютого - команда зі Словаччини