«Динамо» - «Сувон Самсунг Блувінгз»: останні новини перед грою

Динамо Київ 29 Січня, 16:03 830
«Динамо» - «Сувон Самсунг Блувінгз»: останні новини перед грою
Зовсім скоро розпочнеться четвертий матч київського «Динамо» на тренувальному зборі в Іспанії.

«Динамо» зустрінеться з корейським клубом «Сувон Самсунг Блувінгз». З цією командою «біло-сині» зустрічалися рік тому, і тоді здобули перемогу з рахунком 1:0 завдяки голу Лукаша Теодорчика.

Цьогоріч суперники зустрінуться на тому самому полі, що і рік тому – на тренувальному полі динамівців у Футбольному центрі Марбельї. Гра розпочнеться о 16:00 за місцевим часом (17:00 за київським).

Вранці команда була розділена на дві групи. Перша група – це переважно ті гравці, які вийдуть у стартовому складі «Динамо» у сьогоднішній грі. Більшість із них проведуть на полі вже трохи більше, ніж один тайм. Звісно, виключення становлять голкіпери, які, як завжди, зіграють по одному тайму.

До цієї групи потрапили Коваль, Тимчик, Лук’янчук, Корзун, Осман, Рибалка, Сидорчук, Оріховський, Громов, Ярмоленко, Гладкий, а також Бущан та Яремчук, поява на полі яких планується по перерві.

Ця група гравці провела розминку в готелі і готується до гри. Всі інші відправилися на повноцінне тренування до Футбольного центру.

За годину до стартового свистка розпочнеться установка на гру, після чого команда відправиться на матч.