«Зоря» vs «Чорноморець»: просто як 2+2

Футбол України 30 Січня, 16:07 703
«Зоря» vs «Чорноморець»: просто як 2+2
Про нові нюанси в фінансовій суперечці «Зорі» і «Чорноморця», чий борг несподівано ліг на плечі телеканалу 2+2.

Минулого тижня стало відомо про конфлікт «Зорі» і «Чорноморця» через невиплати одеситами луганчанам грошей, виручених з продажу квитків на матч Ліги Європи «Зоря» - «Манчестер Юнайтед».

За словами генерального директора Зорі Сергія Рафаїлова, «Чорноморець» мав перерахувати луганчанам близько 60% прибутку від продажу квитків на матч ЛЄ проти «МЮ», але не зробив цього. В результаті «Зоря» готова вирішувати справу через суд. У той же час у «Чорноморці» знають про ситуацію та підтверджують наявність розбіжностей, але шукати компроміс не поспішають, також сподіваючись на рішення суду.

Як вдалося дізнатися Sport Arena з власних джерел, наближених до одеського і луганського клубів, у цій справі фігурує і третя сторона. Несподіванкою стало, що «третьою стороною» є не посередник (наприклад, розповсюджувач квитків або т.п.) або стадіон «Чорноморець», а ТВ-канал 2+2.

За інформацією джерела, телеканал 2+2 винен «Чорноморцю» певну суму за трансляції матчів чемпіонату України сезону 2016/17, і клуб грошей ще не отримав. Тому в Одесі вирішили «перевести» цей борг на користь «Зорі», яка також входить в ТВ-пул телеканалу 2+2. Про цю схему точно знають у керівництві каналу, котрий гарантував виконання всіх фінансових зобов'язань. Але раніше ніхто не повідомляв про це безпосередньо «Зорі», яка виявилося в заручниках одеситів і всієї ситуації.

Замість боргу за трансляції матчів УПЛ «моряки» вирішили залишити собі кошти, які належать «Зорі» за матч із «Манчестер Юнайтед», тим самим поповнивши свій бюджет реальними грошима.

У свою чергу луганчани не відмовляються від наміру судитися з одеситами і хочуть стягнути борг саме з «Чорноморця». Втім, як у даній ситуації поведеться ТВ-канал 2+2, і як буде розвиватися подальший сценарій подій, поки невідомо.

До слова, борг «Чорноморця» «Зорі» виявився значно менше, ніж за попередніми підрахунками (7 мільйонів гривень) - близько 2-3 мільйона гривень.