Герой футбольного дня. Євген Бохашвілі

Футбол України 1 Лютого, 12:41 946
Герой футбольного дня. Євген Бохашвілі
Про етапи кар'єри вихованця «Дніпра» Євгена Бохашвілі.

Євген Бохашвілі пройшов структури юнацьких та молодіжної збірних України (U-17, U-19, U-21). Звісно, виступав, можливо, не так, як йому б цього хотілося, але тренерами помічався і шансів отримував. І не дивно. За резервну команду «Дніпра», вихованцем якого Бохашвілі є, Євген виступав доволі вдало.

Чотири сезони, - з 2009-го по 2013-й роки, - Бохашвілі грав лише за «Дніпро» U-21. Виходив в основі, проводив не менше двадцяти поєдинків за сезон, забивав від шести до тринадцяти голів протягом однієї першості. Одним словом, подавав гарні надії, обіцяв бути для «Дніпра» підсиленням у майбутньому.

В тому майбутньому, яке нині вже стало минулим. Бохашвілі так і не заграв в першій команді «Дніпра», провівши за дніпрян в загальній кількості чотири офіційних поєдинки на найвищому рівні (чемпіонат та Кубок України). Та навіть не в цьому проблема. Не всім вдається ефективно виступати за основний склад тієї команди, в структурі якої обростав футбольними м'язами. Проблема в тому, що Бохашвілі взагалі ніде не заграв.

Евгений Бохашвили (Рух)

Хоча отримував шанси в командах, які ставили перед собою нижчі завдання, аніж «Дніпро». Мова про «Карпати» та «Волинь». З лучанами у Бохашвілі взагалі не склалося. Віталій Кварцяний швидко «забракував» футболіста, поклавши на ньому хрест після кількох тренувань. А у «Карпатах» Бохашвілі задовольнявся лише роллю запасного. Протягом сезону відіграв лише чотири матчі в основі львівського колективу. Не склалося також в «Нафтовику», в якому Євген виступав на правах оренди у 2016-му році.

А ось і підсумок усіх цих страждань – Бохашвілі залишився нікому непотрібним. Нікому з команд елітного дивізіону, і навіть Першої ліги (про представників зарубіжних чемпіонатів навіть не говоримо). Євген знайшов пристанище у «Русі» з Винників, який зовсім нещодавно здобув професійний статус і нині виступає в Другій лізі чемпіонату України.

Це якраз той випадок, коли футболіст зі статусом «перспективного» на дорослому рівні виявляється порожнім. З іншого боку, можливо, й не все так погано для Бохашвілі. Можливо, він потребував перезавантаження кар'єри і «Рух», який має претензії щодо виходу до Першої ліги – це можливість по-новому поглянути на себе, на свою гру, на своє футбольне становище. Проблема лише в тому, що зараз вже Бохашвілі не має права на помилку. Нижче – лише прірва.