Мирон Маркевич: «Із Шевченком спілкуюся, але не нав'язуюся»

Збірна України 1 Лютого, 14:47 851
Мирон Маркевич: «Із Шевченком спілкуюся, але не нав'язуюся»
Сьогоднішній іменинник розповів про новий для себе етап життя у якості куратора національних збірних у ФФУ.

- Ви вже півроку не тренуєте. Скучили за тренерською роботою?

- Звичайно, ностальгія є. Ніби чогось не вистачає. Але що поробиш, така вже доля. У мене зараз, можна сказати, творча відпустка. Хоча це тільки наполовину відпустка, тому що я працюю в Федерації футболу. Звичайно, я звик до іншого ритму життя, але раз ситуація так склалася, то потрібно прийняти її.

- Так як же змінився ваш графік? Тепер у вас є власний кабінет?

- Є, але багато часу я там не проводжу. Намагаюся стежити за всіма нашими юнацькими і молодіжними командами, бути в курсі подій. У національній команді є і головний тренер, і багато помічників, які стежать за всіма гравцями, тому особливо штовхатися там мені нічого. А ось юнацькі збірні мене цікавлять, тим більше що команди двох вікових груп із весни починають грати в еліт-раундах відбору до чемпіонату Європи. «Молодіжка» дізналася своїх суперників. У них є всі шанси, щоб пройти групу.

Потрібно допомогти цій команді вийти на Олімпійські ігри, тому що Україна там ще не грала. Все це я відстежую.

- Як ви співпрацюєте з Андрієм Шевченком?

- Коли збірна починає готуватися до матчів, то, звичайно, я спостерігаю за командою, дивлюся тренування. Не нав'язуюся, тому що бачив, як тренери збірної готуються до матчів - серйозно, ретельно. Всі - люди досвідчені. Бачу, що вони все роблять правильно.

- Андрій Миколайович поради питав?

- Ми спілкуємося, звичайно. Якщо він мене запитує, я намагаюся відповідати. З комунікацією у нас все в порядку.

- Найращий матч національних команд України, який ви побачили, будучи куратором збірних?

- Молодіжна збірна хороший матч зіграла з Францією. Національна збірна видала дуже хороший перший тайм у Туреччині. Другий тайм із Ісландією мені сподобався, якби ще пенальті забили... Так що тайми є хороші, тепер потрібно всю гру добре провести. Сподіваюся, що в матчі проти Хорватії так і станеться, - розповів Маркевич «КП в Украине».