«Райо Вальєкано» повернув Зозулю в «Бетіс» (ОНОВЛЕНО)

Футбол України 1 Лютого, 22:55 765
«Райо Вальєкано» повернув Зозулю в «Бетіс» (ОНОВЛЕНО)
Ультрас «Райо Вальєкано» змушують клуб позбутися від українського форварда, який одразу після переходу потрапив до них у немилість.

Український форвард Роман Зозуля, який лише вчора був відданий «Бетісом» в оренду до «Райо Вальєкано», повернеться назад. Про це повідомив спортивний директор «Бетіса» Мігель Торресілья.

«Ми поговорили з керівництвом «Райо Вальєкано» та домовилися про повернення Зозулі в Севілью», - наводить слова Терресільї Estadio Deportivo.

Нагадаємо, що одразу після переходу Зозулі до «Райо» ультрас клубу, відомі своїми лівими поглядами, назвали українця нацистом і зустріли його образливим банером.

Також, як інформує видання AS, керівництву «Райо Вальєкано» прийшлось викликати поліцію, щоб Роман без ускладнень зумів вийти з клубної бази.

Сам же спортивний директор «Бетіса», коментуючи дану подію заявив, що не очікував такої ситуації і був нею здивований.

Важлива деталь такого зворотнього трансферу полягає в тому, що після повернення до «Бетіса» Зозуля не зможе грати за команду в офіційних матчах. Протягом сезону футболіст не має права тричі змінювати клуб. Проте керівництво «Бетіса» обіцяє допомогти Роману у вирішенні юридичних питань.