Скандал Зозулі. Реакція футбольного світу

Світовий футбол 2 Лютого, 23:32 929
Скандал Зозулі. Реакція футбольного світу
Відомі українські агенти, експерти, журналісти, а також уболівальники з різних куточків світу вислови свою думку з приводу переходу Романа Зозулі в «Райо Вальєкано», який не відбувся через втручання клубного ультрас.
Даніель Пачеко (півзахисник «Бетіса»): «Керівництво «Бетіса» повинне виступити із відповідною заявою, щоб захистити свого гравця Романа Зозулю».

Футбольні вболівальники з різних куточків світу:

«Юристи клубу, звичайно, будуть розбиратись з цією ситуацією, але Зозуля, напевно, цього сезону більше не зіграє».
Oliva: «Райо Вальєкано», ви придурки, ось що можу сказати. Ваш клуб не заслуговує Романа Зозулі.
Martin: «Для гідності Зозуля повинен повернутися в «Бетіс». Клуб буде захищати його інтереси».

Alberto: Ну що ж, подивимось, що буде далі, але в такій ситуації може опинитись і футболіст «Райо».

«Журналіст, який дав неправдиву інформацію про Зозулю повинен бути покараний. Йому мають заборонити ходити на стадіон».

«Помилка полягає в тому, що переплутали патріотизм із нацизмом. Виходить так, що із любові до своєї країни тебе щей звинуватили в нацизмі...»

Українські фахівці та спортсмени також не залишили цю ситуацію поза увагою:

«Дорогі фанати «Райо Вальєкано». Схоже, що ви неосвічені і обмежені люди. Ваш клуб не заслуговує такого гравця, як Зозуля», - написав український тенісист Сергій Стаховський у своєму твіттері.
«Цікаво, ФФУ чи хто ще від імені України вимагатиме офіційних пояснень від іспанської федерації, іспанської ліги з приводу «справи Зозулі»? Чи цей казус всіх влаштовує?

Адже за фактом клуб іспанської ліги відкинув гравця національної збірної України під тиском ззовні - так званих «ліваків» ...

Як це кваліфікувати? Що скаже на це ФАРЕ? Хтось має намір звернути увагу УЄФА і ФІФА на цей інцидент? Нехай пояснять, може, ми всі тут нацисти?», - написав Ігор Линник на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.
Агент Романа Зозулі: «Невідомо, чи повернеться Роман в «Бетіс». Ще нічого не закінчилося. Ситуація склалася патова: Рома не може грати ні там, ні там.

У мене є партнер, який веде переговори з іспанською федерацією - трансферне вікно вже закрито, але наш випадок форс-мажорний, тому ми хочемо знайти якийсь компроміс, вихід з положення.

Крім того, намагаємося зараз зв'язатися з українською Федерацією і уточнити, коли у нього закінчився контракт з «Дніпром». Згідно із законом, якщо у нього контракт закінчився до 30 червня минулого року, то у нього буде можливість бути звільненим за якийсь третій клуб. Але, звичайно, якщо іспанська федерація дасть дозвіл.

Поки ж, якщо спиратися на регламент ФІФА, Зозуля не має права виступати в «Бетіс» або іншій команді, оскільки вже двічі переходив в інші клуби по ходу поточного сезону (з «Дніпра» - в «Бетіс», з «Бетіса» - в «Райо Вальєкано»): гравці можуть бути зареєстровані в максимум трьох клубах протягом одного сезону. Протягом цього періоду гравець має право виступати в офіційних матчах лише за два клуби.

Деяким радикальним людям здається, що здалеку їм краще видно, що насправді відбувається в Україні. І що вони краще знають, правильно чи неправильно надходить Рома, допомагаючи нашим військовим. Ну, а називати герб України неонацистських символом, це взагалі удар не тільки по Ромі, а й по всій країні.

Так, як вони його взяли... Якби ми знали заздалегідь, що таке може бути, то і розмови б про цей перехід не порушили. І для мене, і для Роми це стало повною несподіванкою. Я багато чого бачив, але таке!.. Ми з Ромою приїхали в офіс «Райо». Біля входу вже стояли кілька уболівальників - три або чотири людини. Але потім з'явилися ще чоловік 20. Почали вигукувати різні неприємні речі в його адресу. Рома хотів вийти з ними поговорити, порозумітися, я теж намагався з'ясувати, в чому причина. Але вони взагалі нікого і нічого не хотіли слухати, продовжували обзивати його різними словами. Дійшло до того, що вийшов президент клубу, і вони поставили ультиматум: «Він або ми». І я просто забрав Рому, і ми поїхали, - сказав Володимир Кузьменко у коментарі газеті «Сегодня».
Ігор Циганик: «Тепер я точно знаю, що «Сайо Вальєкано» буде найненависніший європейський клуб в Україні»
Артем Франков: «Щоб уникнути допсрача принципово не буду коментувати іспанську історію Романа Зозулі. На мій погляд, йому вже давно пора повернутися і грати в футбол - тоді всі питання знімуться самі собою».

Денис Бойко:
«Багато писати не буду... Хочу підтримати свого друга, просто хорошу людину і футболіста! Знаючи його характер, я впевнений, що він впорається з цією ситуацією!», - написав Бойко в своєму Instagram.

Ігор Жданов:
«Романе! Знай – ми з тобою, ми пишаємося тобою, ми ставимо у приклад твій патріотизм, допомогу армії, відданість футболу та Батьківщині».