Олег Смалійчук: «Щонайменше до літа Гуцуляк точно гратиме в «Карпатах»

Футбол України 2 Лютого, 21:13 1019
Олег Смалійчук: «Щонайменше до літа Гуцуляк точно гратиме в «Карпатах»
​Футбольний агент прокоментував повернення свого клієнта, Олексія Гуцуляка, з оренди у «Вільярреалі» — до «Карпат».

- Нічого екстраординарного в поверненні Олексія у свій рідний клуб не бачу, – розпочав представник футболіста молодіжної збірної України. – Це життєві футбольні моменти. Гуцуляк запрошувався у Вільярреал одними людьми, а вже до початку сезону змінилися як тренер, так і спортивний директор. Змінилися також принципові поняття побудови ігрової моделі. Я, як його менеджер, також помітив, що він перестав прогресувати в деяких аспектах, і ще на початку зими прийшов у клуб та звернув на це увагу тренера і керівництва.

- Що саме маєте на увазі?

- На мою суб'єктивну думку, потенціал Олексія не в тому, щоб добігати по лівому фланзі і подавати в штрафну, не для того ми сюди приїхали. Також нас не влаштовувала та незначна кількість тренувань з першою командою. Тому ініціатива про припинення співпраці була з нашої сторони.

- Якою була позиція іспанського клубу?

- Що стосується Вільярреалу, то в клубі були здивовані нашим рішенням і не зовсім хотіли його відпускати. Хочу, щоби всі мене добре почули: Олексій Гуцуляк зарекомендував себе в клубі з найкращої сторони, ніяких питань до його професіоналізму чи самовіддачі жодного разу не виникало. У Вільярреалі ним були задоволені. Відповідно, я впевнений, що Гуцуляк – не останній українець в цьому клубі.

- Версія про те, що у футболіста не було у Вільяяреалі ігрової практики ні в першій, ні в молодіжній команді через мовний бар’єр відповідає дійсності?

- Звичайно, ні. Це повна маячня.

- Олексій уже точно залишиться в Карпатах?

- Так. Це питання вирішене – щонайменше до літа Гуцуляк точно гратиме за рідний клуб.