Зірковий імідж майстрів футболу

Світовий футбол 2 Лютого, 23:40 2490
Зірковий імідж майстрів футболу
Що робить футболістів більш зірковими у своїй професії? Ми спробували віднайти головні фактори, на які обов’язково звертають увагу місцеві вболівальники футбольних команд

Що робить футболістів більш зірковими у своїй професії? Ми спробували віднайти головні фактори, на які обов’язково звертають увагу місцеві вболівальники футбольних команд.
Перш ніж вийти на футбольне поле кожен гравець обов’язково звертає увагу на свій зовнішній вигляд. Тендітна зачіска додає не тільки краси, але й допомагає кожному футболісту, по-своєму підготуватися до поєдинку.

Футболісти – це зірки, які мають право продемонструвати свою зухвалість і епатаж. Всі звикли, що футбольні команди поділяються на гранди світового масштабу, «середнячків» та відвертих клубів з малим футбольним ім’ям. Це ж саме стосується і футбольних виконавців.Кожен футболіст воліє до власного іміджу. Хтось передбачає ірокез, для когось більш підходить довге волосся, а комусь дреди.

Крім того, існує цілий ряд «зовнішніх хитростей» від неперевершених майстрів футболу. Одні закріплюють шевелюру під час гри спеціальними гумками-обручами, інші можуть перекрасити своє волосся.

Як бачимо спорт №1 складається з маленьких частинок. Раніше ми розповідали вам про футбольні перфоманси від вболівальників, зараз про імідж футбольних зірок. Далі буде…

Матеріал підготував Михайло Хоменко